Manu

Toshiba Camileo Z100

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Zoom optyczny 10 x
  • Zoom cyfrowy 10 x
  • Nośnik danych pamięć wewnętrzna 
  • Przekątna ekranu 2.8 "
  • Ekran LCD dotykowy 
  • Złącza USB, HDMI 

Opis

Postaw na wysoką jakość swoich filmów, z kamerą Toshiba Camileo Z100. Niewielka kamera, swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością skusi wielu entuzjastów nagrywania video.

Możliwości

Już nawet tanie kamery, pozwalają na filmowanie w bardzo wysokiej jakości obrazu w standardzie FullHD, a droższe modele także 4K. Tworzymy więc obraz wysokiej jakości porównywalnej z profesjonalnymi materiałami. Dzięki małym wymiarom i dużym możliwościom, możemy cieszyć się nagrywaniem najróżniejszych chwil. Do czyni kamery cyfrowe tak popularnym i lubianym narzędziem.

Specyfikacja

Kamery cyfrowe są bardzo różne, a także mają często nieco odmienne parametry. Przed kupnem, warto dowiedzieć się, który model jest doby i popularny. Najlepiej od innych użytkowników, na przykład z internetu. Kamery posiadają wiele istotnych parametrów i funkcji, to bardzo ważne kwestie, o których trzeba pamiętać przy wyborze i potem eksploatacji. Przy wielu informacjach związanych ze sprzętem, dla laików najważniejsze będą możliwość nagrywania w wysokim standardzie jakości obrazu, a także prosta i wygodna obsługa. Dodatkowe informacje na temat specyfikacji technicznej będą ciekawe głównie dla profesjonalistów. Zarówno przy aparatach cyfrowych jak i kamerach, ważny jest stabilizator obrazu, który pozwala nagrywać w ruchu. Dla wygody, warto by kamera miała ruchomy ekran LCD, który możemy dowolnie regulować w różnych płaszczyznach. Dobra kamera powinna obsługiwać także karty pamięci. To ważne, bo wideo w wysokich jakościach zabiera sporo miejsca. Jak zawsze w przypadku urządzeń bazujących na obiektywach i optyce, ważne są zbliżenia optyczne i cyfrowe. To one odpowiadają za zoomy. Ekran LCD w tej kamerze ma przekątną dotykowy. Zoom optyczny ma wartość 10x. Zoom cyfrowy ma wartość 10x. Nośnikiem danych jest pamięć wewnętrzna.

Podsumowanie

Moduły kamer cyfrowych są obecnie na wyposażeniu większości telefonów i urządzeń mobilnych. Mimo to kamery cyfrowe nadal są bardzo popularne, a dzięki rozwinięciu rynku poprzez smartfony - także tańsze. Wynika to z faktu, że nawet najlepszy aparat w telefonie nie może się równać z kamerą cyfrową. Model Camileo Z100 od Toshiba, to znakomity przykład funkcjonalnego urządzenia o wielkich możliwościach, zamkniętego w bardzo ładnej i lekkiej obudowie. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą proste w obsłudze urządzenie jako bazę pod swoje domowe centrum multimedialne. Porównaj ceny tej kamery w naszym serwisie i wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowiada, a potem ciesz się z nowego zakupu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie