Menu

Kamera IMILAB zewnętrzna Wireless Security EC2 Xiaomi

Opis

Kamera IMILAB zewnętrzna Wireless Security EC2 Xiaomi Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu, czy w mieszkaniu, bezpieczeństwo Twojej rodziny i Twoje, jest sprawą której nigdy nie należy stawiać na drugim planie.

Dlatego posiadanie zestawu z bezprzewodową kamerą iMiLab EC2 zapewni Ci całkowity spokój ducha, iż Twój dom jest broniony, a Twoja rodzina i dobytek są bezpieczne, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy nie.

Kamera powiększalną pamięć, obsługuje karty MicroSD (do 64 GB), oferując pokaźniejszą pamięć i więcej miejsca do przechowywania plików. Na dodatek jest wyekwipowana w wyjątkowo pojemną baterię – jedno ładowanie zezwala na aż do 4 miesięcy pracy.

wytrzymałość na warunki atmosferyczne Bezprzewodowy zestaw kamer iMiLab EC2 jest wyekwipowany w odporną na ekstremalne warunki pogodowe i pogodę bezprzewodową kamerę bezpieczeństwa 1080p o klasie wodoodporności IP66, zaprojektowaną tak, aby wytrzymać każdą ekstremalną pogodę w postaci deszczu, śniegu i temperatur od -4 ° do 122 ° F (-20 ° do 50 ° C).

Rozdzielczość 1080P Kamera ma wejście zasilania 5V-2A, działające bezbłędnie w każdych warunkach, oferując elastyczność i stabilność w monitorowaniu bezpieczeństwa w domu. Nagrywa w kodowaniu video H.264, a jego rozdzielczość 1080P odpowiada jakości Blu-ray.

Bezprzewodowa kamera monitoringu iMiLab EC2 jest wyekwipowana w ultraszerokokątny obiektyw 120 °, który zezwala na pokrycie większej liczby obszarów i wydajną redukcję martwych punktów. Wysokiej jakości tryb nocny IMILAB EC2 oferuje na dodatek wysokiej jakości noktowizor, co oznacza, że jest zaopatrzony w wysokowydajne, automatyczne światło podczerwone, które włącza się automatycznie przy słabym oświetleniu.

Zapewni to sprawne widzenie w nocy do 100 m (330 stóp), umożliwiając wyraźne widzenie w najciemniejsze noce. Wysokiej jakości tryb nocny IMILAB EC2 proponuje także wysokiej jakości noktowizor, co oznacza, iż jest zaopatrzony w wysokowydajne, automatyczne światło podczerwone, które włącza się samoczynnie przy słabym oświetleniu.

Zapewni to sprawne widzenie w nocy do 100 m (330 stóp), umożliwiając wyraźne widzenie w najciemniejsze noce. Specyfikacja: Model: CMSXJ11A Kąt obiektywu: 120° Rozdzielczość: 1080 P pobór mocy: 5V 2A Przysłona: F/ 2.6 Kodowanie video: H.264 wymiary towaru: 137,5 x 47 x 73 mm Temperatura pracy: -10 ° C do 45 ° C Waga: 270g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.