Menu

Logitech BRIO 4K Stream Edition

Cechy produktu

 • Producent Logitech 
 • Rozdzielczość 1080p - Full HD 

Opis

Kamera internetowa

Logitech Brio 4K Stream Edition W kolorze Czarnym Urządzenie nowe, fabrycznie zapakowane przez producenta jak na zdjęciu poniżej

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • Kamera internetowa LOGITECH BRIO 4K Stream Edition
 • kabel USB 3.0 (zgodny z USB 2.0)
 • Zdejmowany zaczep
 • Osłona wizjera
 • Futerał podróżny
 • Licencja XSplit w komplecie: 12-miesięczna
 • Dokumentacja
 • Oryginalne pudełko

ROZDZIELCZOŚĆ ULTRA HD 4K

Ta kamera rejestruje najdrobniejsze szczegóły wyrazu twarzy i utrzymuje jakość Full HD nawet w trakcie powiększania elementów. Z kolei dzięki technice HDR obraz ma żywsze i wierniejsze odcienie, dodatkowo przy słabym oświetleniu. Kamera pozwala uzyskać rozdzielczość obrazu 4-krotnie dzięki temu zarejestrowany obraz nie będzie zbyt ciemny choćby w sytuacji oświetlenia od tyłu lub wchodzenia do wnętrza budynku z zewnątrz.

nad wyraz WYSOKA prędkośĆ PRZESUWU KLATEK FORMACIE HD

Możesz przesyłać strumieniowo obraz 1080p / 60 kl./s tak, by przekaz był płynny, realistyczny i wyjątkowo szybki. Ponadto zrobisz na widzach wrażenie, wytwarzając niesamowite i nietypowe powtórki w zwolnionym tempie dzięki wyjątkowo wysokiej szybkości przesuwu klatek.

ZOPTYMALIZOWANA POD KĄTEM TRANSMISJI STRUMIENIOWEJ

Kamera BRIO STREAM, którą zaprojektowano pod kątem transmisji strumieniowej, utrzymuje wysoką prędkość przesuwu klatek niezależnie od oświetlenia, żeby dotrzymać tempa transmisji rozgrywki bez żadnych opóźnień. Na dodatek funkcje połączeń wideo robią wrażenie, gwarantując ostry jak brzytwa obraz, płynny ruch i naturalne barwy.

pokaźne POLE WIDZENIA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI

Pole widzenia można przystosować w zakresie od szerokiego kąta 90°, który obejmuje więcej tła, po wąski kąt 65° albo 78°, który pozwala odbiorcy skupić się na Tobie. Zachowaj adekwatny, fachowy wizerunek, choćby w pełnych przedmiotów pomieszczeniach, korzystając z funkcji neutralizacji tła. Wybierz jeden z trzech trybów neutralizacji tła z użyciem sztucznej inteligencji: rozmycie, eliminowanie albo zastępowanie.

12-MIESIĘCZNA LICENCJA XSPLIT PREMIUM

Dzięki współpracy firm Logitech i XSplit udało nam się stworzyć technikę do transmisji strumieniowej na żywo rodzaju „wszystko w jednym", która zapewnia obsługę rozdzielczości 4K i wysoką prędkość przesuwu klatek.

NATYCHMIASTOWE LOGOWANIE SIĘ DZIĘKI FUNKCJI WINDOWS HELLO

Logowanie się poprzez rozpoznawanie twarzy w ramach funkcji Windows Hello pozwala ekspresowo i bezpiecznie logować się na komputerze bez konieczności pamiętania kolejnego hasła.

WSZECHSTRONNE TWORZENIE TREŚCI DZIĘKI OPROGRAMOWANIU CAPTURE

Przy użyciu oprogramowania Logitech Capture możesz nagrywać materiały video wysokiej jakości od razu po podłączeniu nowej kamery internetowej. Pozwala przypasować nagrania i ustawienia kamery, a nawet wytwarzać pionowe video w jednym, instynktownym interfejsie.

oczekiwania SYSTEMOWE

 • Windows® 8, Windows® 10 lub nowszy z procesorem Intel Core i5 3. Generacji ulepszonym (obsługa technologii AVX poprzez procesor główny i OpenCL poprzez procesor graficzny).
 • USB 3.0 (przy połączeniu USB 2.0 ograniczenie do 1080p/30 kl./s)
 • Funkcja Windows Hello jest obsługiwana tylko w systemie Windows® 10 lub nowszym

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.