Menu

Logitech C270

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rozdzielczość 720p - HD Ready 

Opis

Logitech® HD Webcam C270Łatwe w obsłudze połączenia wideo w rozdzielczości HD. Połączenia video o rozdzielczości HD 720p są dostępne w większości modnych komunikatorów i w oprogramowaniu Logitech Vid™ HD — bezpłatnym, szybkim i prostym w obsłudze programie umożliwiającym bezpośrednie kontaktowanie się z bliskimi.

Wyślij rodzinie i znajomym zdjęcie, kiedy nie masz czasu na rozmowę, albo nagraj wideo. Zdjęcie o rozdzielczości 3 MP (wspomagane oprogramowaniem) możesz robić jednym kliknięciem przycisku. Dzięki technice Logitech RightLight™ kamera dostosuje się samoczynnie do słabego oświetlenia, by wygenerować jak najkorzystniejszy obraz.

Dźwięki otoczenia nie muszą już stanowić problemu w trakcie połączeń wideo. Technologia Logitech RightSound™ zapewnia rozmowy o wyraźnym dźwięku, dzięki temu rozmówcy usłyszą Cię bez trudu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.