Menu

Logitech MeetUp 960-001102

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160 

Opis

perfekcyjnA DO niedużyCH POMIESZCZEŃ
MeetUp to nowoczesna kamera konferencyjna firmy Logitech przeznaczona do drobnych pomieszczeń konferencyjnych. Koniec tłoczenia się wokół notebooka. Kamera ta ma bardzo obfite pole widzenia 120°, a także obiektyw z funkcją przesuwania i pochylania. Dzięki czemu każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w drobnych pomieszczeniach, dzięki temu wszelkich uczestników można nie tylko dobrze zobaczyć, ale także usłyszeć.

WIDZENIA w przypadku OGRANICZONYCH PRZESTRZENI
Kamera Logitech MeetUp wprowadza wysoką jakość obrazu do nieznacznych pomieszczeń konferencyjnych. 120-stopniowe pole widzenia prosto dopasowuje się do ciasnych pomieszczeń, w których ludzie siedzą po obu stronach kamery. Detektor o wyjątkowo wysokiej rozdzielczości 4K i obiektyw marki Logitech zapewniają wyjątkowo ostry obraz, a części sterujące przesuwaniem, przechylaniem i powiększaniem pozwalają skupić się na prezenterach i ich pomocach wizualnych.

USŁYSZ I UWIERZ
Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w niewielkich pomieszczeniach, zapewniając wyśmienitą jakość dźwięku. Trzy mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik powodują, iż spotkania brzmią korzystnie, jak wyglądają.zwiększyć zasięg dźwięku do 4,2 m, można dodać mikrofony zwiększające do kamery MeetUp.

ŁATWA INSTALACJA rodzaju PLUG & PLAY
Wejdź do minimalnego pomieszczenia i natychmiast rozpocznij współpracę wideo. Kamerę MeetUp starczy podłączyć do portu USB i od razu działa. Możesz użyć dowolnej aplikacji do obsługi videokonferencji i usługi w chmurze łącznie z już używanym poprzez Ciebie oprogramowaniem.

dopasowanA DO SPOSOBU PROWADZENIA SPOTKAŃ

niewielkie wnętrza konferencyjne cieszą się coraz obszerniejszą popularnością, a kamera MeetUp spełnia związane z nimi wymogi. Kamera proponuje wyśmienitą rozdzielczość, balans kolorów i poziom szczegółowości w ciasnych miejscach. Dzięki załączonemu wieszakowi ściennemu i kompaktowej konstrukcji, która minimalizuje ilość kabli, kamera MeetUp znakomicie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.

dodatkowe AKCESORIA rozszerzAJĄ WYGODĘ KORZYSTANIA

Nasza gratisowa aplikacja mobilna (dostępna w sklepach Google Play i iTunes) przekształca Twojego smartfona albo tablet w pilota do kamery MeetUp. Dostępne są też akcesoria marki Logitech, takie jak mikrofon powiększający i uchwyt do montażu na telewizorze, w wersjach dostosowanych do najróżniejszych wielkości pomieszczeń i konfiguracji. W razie potrzeby można też zamówić części zamienne zapewniające efektywne działanie systemu.Akcesoria w pakiecie: - Kamera MeetUp ConferenceCam- Pilot- kabel USB: 5 m (16 ft)- Zasilacz- Wieszak ścienny i osprzęt do konstrukcji na ścianie- Dokumentacja
EAN: 5099206072060
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 960-001102
liczba klatek na sekundę: 30
Pozostałe parametry: - szczególnie spore pole widzenia 120 poziomów- komplet głośnomówiący z 3 mikrofonami- Obsługa opcjonalnego mikrofonu powiększającego- typu wszystko w jednym- Mechaniczne przesuwanie/przechylanie- Obiektyw marki Logitech- 3 ustawienia wstępne kamery- Bezprzewodowa technika Bluetooth- Radiowy pilot zdalnego sterowania- mnóstwo opcji konstrukcji, na przykład na stole albo wieszaku ściennym i dostępny opcjonalny uchwyt do montażu na telewizorze
Waga: 1.04 kg
wymiary: 104 × 400 × 85 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.