Menu

Natec Lori 1080p

Cechy produktu

  • Producent Natec 
  • Rozdzielczość 1080p - Full HD 

Opis

NATEC LORI - Kamera internetowa Full HD

Natec LORI to kamera internetowa, która pozwoli Ci uzyskać obraz wysokiej jakości na zapotrzebowania biznesowych wideokonferencji, spotkań on-line ze znajomymi, a także lekcji zdalnych. Kamera zapewnia niemało funkcji, które znakomicie sprawdzą się w dowolnym środowisku - w domu, ogrodzie czy biurze za każdym razem masz pewność płynnego przesyłania strumienia, wyświetlania ostrego obrazu, a także kolorów i odtwarzania czystego dźwięku.

Czysty i obszerny obraz
Pokaż się z najkorzystniejszej strony w trakcie każdej video rozmowy, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Idealną ostrość i płynność zagwarantuje wyświetlanie obrazu z szybkością 30 klatek na sekundę przy rozdzielczości FULL HD 1920 x 1080 pikseli. Natec LORI zagwarantuje kąt widzenia do 70 stopni, a więc bez problemu pomieści w kadrze pokaźniejszą ilość osób.

zaimplementowany mikrofon
Dodatkowy sprzęt do prowadzenia rozmowy nie będzie Ci niezbędny. Natec Lori zastosowany mikrofon, który zagwarantuje przezroczyście czysty dźwięk bez irytujących szumów z otoczenia podczas prowadzenia rozmowy. Zbiera on dźwięk choćby z odległości 5 metrów. Mikrofon zapewnia komfort, dzięki któremu rozmówcy bez dwóch zdań wychwycą każdy szczegół, a przy tym nie będą musieli nadwyrężać głosu.

technologia Plug&Play
Po prostu podłącz i korzystaj. System Plug&Play likwiduje konieczność typowych instalacji i czasochłonnych konfiguracji. Towar jest gotowy do pracy w zaledwie kilka sekund od podłączenia do portu USB-A komputera. Półtorametrowym kablem wygodnie zbratasz kamerę nawet z komputerem, który schowany jest pod blatem biurka.

Uniwersalny uchwyt
Dzięki lekkiej, składanej konstrukcji, kamerę internetową Natec LORI możesz łatwo zabrać ze sobą gdziekolwiek zechcesz. Uniwersalny zaczep pozwala zamocować kamerę na dowolnym komputerze mobilnym albo monitorze komputera, a także zrównoważenie podstawić ją na płaskiej powierzchni. Ustawiając adekwatny kąt kamery perfekcyjnie zaprezentujesz się na każdym połączeniu wideo.

Design i wykonanie
Natec LORI to kamera internetowa o stonowanym i nowoczesnym designie. Bez trudu wkomponuje się w wystrój każdego otoczenia. Obudowę produkowano z wysokiej jakości tworzyw, a soczewka obiektywu z twardego szkła oporna jest zarysowania i matowienie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.