Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Kamery monitoringowe.

Kamery monitoringowe

1056 produktów z 23 sklepów

strona 1 z 53

Intellinet Kamera sieciowa IP PRO

Producent Intellinet

… zachowaniu dużej wydajności transferu do sieci Ethernet, jak i w dotychczas dostępnym formacie JPEG. Zastosowanie dodatkowo trybu transmisji CBR (stała przepływowość pakietów) pozwala na ograniczenie na stałym poziomie ilości pakietów wysyłanych do sieci przez kamerę, w zależności od możliwości łącz internetowych oraz lokalnych. Dwukierunkowa obsługa Audio Kamera posiada wbudowaną … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Kamery monitoringowe

Nie ma chyba lepszego sposobu na obserwację domu i podwórka, niż zainstalowanie kamer. Kamery monitoringowe są coraz mniejsze, coraz ładniejsze i coraz dokładniejsze. W niektórych przypadkach trudno poznać, że to na co się patrzy, to właśnie kamera. Oprócz ładnego, często też bardzo oryginalnego, wyglądu kamery mają także bardzo istotne zastosowanie. Zainstalowane w odpowiednich punktach posesji pozwalają na obserwację całego terenu. W zależności od zastosowania, można wybrać różne typy kamer. Kamera kopułkowa doskonale sprawdza się w budynku. Kamera sieciowa jest za to idealna do większych przestrzeni, doskonale sprawdza się na zewnątrz.

Warta obejrzenia jest również kamera kopułkowa wandaloodporna. Już sama nazwa wiele mówi o zastosowaniu. Kamery monitoringowe można instalować na różnych stojakach. Doskonale się do tego nadaje również uchwyt lub wspornik. Aby wszystko ze sobą dobrze współgrało, wystarczy kupić przewód, który łączy poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa i wydłuża drogę transmisji sygnału wideo. Producenci dbają o to, żeby trafić w każdy gust. Kopułowe kamery monitoringowe Bosch są specjalnością tej firmy, Conrad natomiast stawia na kamery bezprzewodowe, kamery monitoringowe Longse występują we wszystkich rodzajach, na sieciowych zaczynając, a na wandaloodpornych kończąc. Każda firma troszczy się o to, żeby produkty były najwyższej jakości i zapewniały użytkownikom jak największe poczucie bezpieczeństwa.

Sprawdź też