Menu

KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE56H0T-ITMF 2.8mm

Cechy produktu

  • Producent HIKVISION 

Opis

KAMERA 4W1 HIKVISION DS-2CE56H0T-ITMF 2.8mm
Najważniejsze atrybuty

  • Kamera kopułowa 4w1 (HD-TVI, AHD, HD-CVI, CVB)
  • Rozdzielczość 5Mpix do 12kl./s
  • Obiektyw 2.8mm
  • sprawny promiennik podczerwieni EXIR• Zasięg promiennika EXIR do 20m
  • pokrywa o klasie szczelności IP67
  • Zasilanie 12V DC
Przeznaczenie

Kamera TurboHD 4.0 - DS-2CE56H0T-ITMF jest to kamera kopułowa 4w1 z promiennikiem podczerwieni EXIR o zasięgu do 20m, asygnowana do systemów CCTV opartych na standardach HD-TVI, AHD, HD-CVI i starszym CVBS. Promiennik podczerwieni zapewnia prawidłową widoczność w przypadku braku naturalnego oświetlenia. Kamera ma nowej generacji przetwornik CMOS zezwalający wyświetlać obraz w rozdzielczości 5Mpix z płynnością 12 kl/s. Wykorzystano w niej obiektyw o ogniskowej 2.8mm. Kamera jest przystosowana do pracy na zewnątrz dzięki obudowie o zwiększonej niepodatności środowiskowej klasy IP67.

Opis

Sygnał wizyjny w kamerze DS-2CE56H0T-ITMF, przesyłany do rejestratora, nie jest skompresowany, co sprawia, że obraz jest widoczniejszy podczas podglądu na żywo. Obraz uzyskany w rozdzielczości 5Mpix ma o dużo więcej szczegółów niż obraz uzyskany w kamerach analogowych CVBS.

sprawny promiennik podczerwieni EXIR

Promiennik podczerwieni w kamerze DS-2CE56H0T-ITMF zbudowany jest z wysoce efektywnych diod typu EXIR, formuje strumień świetła podczerwonego o charakterystyce odpowiednio zbliżonej do obserwowanego kadru. Dzięki temu równomiernie oświetla cały plan, minimalizując prześwietlenia środka obrazu i niedoświetlenia jego brzegów.

Niewątpliwą zaletą diod EXIR jest ich wysoka skuteczność. Dzięki temu podobny pobór mocy w stosunku do wcześniejszych rozwiązań, daje o mnóstwo obszerniejszy zysk.

Specyfikacja techniczna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.