Menu

KAMERA AHD CC-AH23 MOTOZOOM

Opis

KAMERA AHD CC-AH23 MOTOZOOM

Najważniejsze atrybuty
  • Rozdzielczość AHD-H (1920x1080)
  • 23-krotny zoom optyczny
Przeznaczenie

technologia AHD pozwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując standardowy kabel koncentryczny i przesłanie sygnału nawet do 500m (w sytuacji skrętki max 300m przy zastosowaniu stosownych transformatorów video). Dzięki czemu nie ma konieczności wymiany okablowania w istniejącym systemie monitoringu. Na dodatek sygnał jest przesyłany bez opóźnień i zakłóceń. Główne atuty AHD w kontraście do systemów IP to m.in.: łatwość instalacji i konfiguracji, brak opóźnień, dłuższy dystans transmisji sygnału.

Opis towaru

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8" Sony CMOS, a także interfejsem AHD (Analog High Definition). Zastosowany obiektyw motozoom z ogniskową 4.3... 98.9 mm zezwala na zdalną regulację kąta widzenia. Zaimplementowane menu ekranowe (OSD) upraszcza nastawienie parametrów pracy kamery oraz przedstawia włączone funkcje takie jak zoom, autofocus, samoczynny balans bieli, itp.

Kamerą możemy sterować zdalnie, za pomocą interfejsu RS-485 albo przyciskami umieszczonymi z tyłu kamery. Jeśli nie wykorzystujemy interfejsu RS-485 to do sterowania ogniskową i ostrością obiektywu kamery można wykorzystać sterownik obiektywów LC-1.

Jako jedna z niewielu, tego typu kamer ma szybkie samoczynne nastawienie ostrości tzw. High Speed AutoFocus. Kamera ma dwa tryby autofocusa: załączenie autofocusa tylko w sytuacji zmiany ogniskowej kamery (zoom), załączenie autofocusa w przypadku zmiany ogniskowej kamery (zoom) i w przypadku zmiany obrazu widzianego poprzez kamerę (ruch w obrazie albo obrót kamery).

Kamera zapamiętuje ustawioną pozycję zoom obiektywu i w sytuacji odłączenia zasilania nie ma zapotrzebowania ponownego kadrowania obrazu.

W skład zestawu wchodzi
  • Kamera AHD CC-AH23 MOTOZOOM (nr kat. 12038)
  • Gwarancja
  • Faktura VAT lub paragon fiskalny
KAMERA AHD
CC-AH23 MOTOZOOM

Najważniejsze atrybuty
  • Rozdzielczość AHD-H (1920x1080)
  • 23-krotny zoom optyczny
Przeznaczenie

technika AHD zezwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując standardowy kabel koncentryczny i przesłanie sygnału choćby do 500m (w przypadku skrętki max 300m przy zaimplementowaniu optymalnych transformatorów wideo). Dzięki czemu nie ma konieczności wymiany okablowania w istniejącym systemie monitoringu. Dodatkowo sygnał jest przesyłany bez opóźnień i zakłóceń. Główne atuty AHD w kontraście do systemów IP to m.in.: łatwość instalacji i konfiguracji, brak opóźnień, dłuższy dystans transmisji sygnału.

Opis artykułu

Kamera megapikselowa z przetwornikiem 1/2.8" Sony CMOS i interfejsem AHD (Analog High Definition). Wykorzystany obiektyw motozoom z ogniskową 4.3... 98.9 mm umożliwia zdalną regulację kąta widzenia. Zaimplementowane menu ekranowe (OSD) usprawnia nastawienie parametrów pracy kamery, a także prezentuje włączone funkcje takie jak zoom, autofocus, automatyczny balans bieli, itp.

Kamerą możemy sterować zdalnie, za pomocą interfejsu RS-485 lub przyciskami umieszczonymi z tyłu kamery. Jeśli nie wykorzystujemy interfejsu RS-485 to do sterowania ogniskową oraz ostrością obiektywu kamery można wykorzystać sterownik obiektywów LC-1.

Jako jedna z niewielu, tego typu kamer posiada szybkie automatyczne nastawienie ostrości tzw. High Speed AutoFocus. Kamera ma dwa tryby autofocusa: załączenie autofocusa tylko w przypadku zmiany ogniskowej kamery (zoom), załączenie autofocusa w sytuacji zmiany ogniskowej kamery (zoom), a także w przypadku zmiany obrazu widzianego przez kamerę (ruch w obrazie albo obrót kamery).

Kamera zapamiętuje ustawioną pozycję zoom obiektywu i w przypadku odłączenia zasilania nie ma zapotrzebowania ponownego kadrowania obrazu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.