Menu

Kamera BCS-DMIP5200

Cechy produktu

 • Producent BCS 

Opis

Kamera megapikselowa BCS-DMIP5200 Uniwersalna kamera kopułowa 2 megapixelowa FULL HD, wandaloodporna z obiektywem zmienno ogniskowym i samoczynną ostrością. Obiektyw o ogniskowej 3-9mm z możliwością zdalnej regulacji przez interfejs WEB pozwala w obszernym zakresie regulować kąt widzenia kamery, a także samoczynnie dopasować ostrość. Funkcja DWDR ulepszająca dynamikę kamery wyciąga pokaźniejszą ilość detalów z kontrastowego planu obserwacyjnego. Wbudowane gniazdo pamięci pozwala na podłączenie do kamery karty micro SD o objętości do 32 GB. Uchwyt typu 3D umożliwia zamocowanie kamery zarówno na ścianie jak i suficie. Obudowa wandaloodporna umozliwia wykorzystanie kamery w miejscach zagrożonych aktami wandalizmu. Kamera zasilana jest napięciem 12 VDC / 24 VAC i przez PoE (802.3af). Charakterystyka:
 • Przetwornik 1/2.8" 2Megapixel progressive scan Exmor CMOS
 • Kompresja video H.264 i obrazu JPEG
 • Obsługa dwóch strumienia kodowania
 • 25 kl/sek@1080P(1920×1080) Full HD
 • zastosowany obiektyw 3-9mm
 • Wyjście alarmowe; audio dwukierunkowe,
 • zaimplementowane wejście kart Micro SD max 64GB
 • Zasilanie DC12V / AC24V opcja, PoE (802.3af)
 • obudowa wandaloodporna IK10 zewnętrzna IP66, z uchwytem modułu kamery 3D,

Funkcje:
Kameraera BCS-DMIP5200AIR ma wysoki standard kompresji video H.264, dzięki czemu urządzenie jest w stanie zapisać więcej danych na tej samej objętości dysku, drastycznie obniżając wymiary plików i zachowania cennych przepustowości sieci i miejsca w porównaniu do innych maszyn wykorzystujących kompresję MJPEG lub MPEG-4 choćby o 90%. BCS-DMIP5500AIR zastosowany mechaniczny filtr podczerwieni o zasięgu 20m. Podczas pracy dziennej jest on dynamiczny i pochłania pokaźną część krzywdzącego promieniowania podczerwonego - umożliwia wierne odwzorowanie odcieni. Podczas pracy w warunkach nocnych, filtr zostaje ściągnięty z przetwornika i kamera może pracować przy sztucznym świetle podczerwonym.
Power over Ethernet (PoE) jest technologią, która jednoczy zasilanie w typowej infrastrukturze LAN. Zezwala na zasilanie, które należy dostarczyć do urządzenia sieciowego, takie jak kamera IP, za pomocą tego samego przewodu, co do połączenia z siecią. Likwiduje to potrzebę umiejscowienia gniazdek w pobliżu kamer i pozwala na łatwiejszą aplikację zasilania bezprzerwowego (UPS).
Specyfikacja:


   zadzwoń i zapytaj o rabat
   (22 672-36-36) (505-130-571)

   Opinie - 0 opinii

   + Dodaj opinie

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.