Menu

Kamera Brickom CB-101Ap

Cechy produktu

  • Producent Brickcom 

Opis

Kamera Brickom CB-101Ap

Kamera Brickcom CB-101A jest kamerą typu Cube, transmitującą obraz w rozdzielczości 1Mpx z szybkością 30kl./sek. Dzięki kompaktowym rozmiarom kamera jest świetnym rozwiązaniem do monitoringu pomieszczeń mieszkalnych, domów i śladowych firm. Dzięki systemowi EasyLinkTM, kamerę można z łatwością podłączyć do Internetu.

Prezentowany obraz oraz dźwięk może być nadawany poprzez Internet i odbierany przez dowolną przeglądarkę internetową lub urządzenia obsługujące sieć 3G. Dzięki PoE (Power over Ethernet) kamera wykorzystuje jeden kabel do transmisji danych oraz do zasilania. CB-101A pomimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada kilka atrakcyjnych funkcji dodatkowych:
Monitoring zwierząt: Funkcja wykrywania ruchu pozwala wydzielić obszary, w których nie powinien odbywać się żaden ruch. Jeśli kamera zarejestruje obraz zwierzęcia przebywającego w danym obszarze, nagranie może zostać automatycznie wysłane pocztą e-mail albo za pomocą MMS-a. Monitoring miejsca zamieszkania: Kamera CB-101A wbudowany czujnik PIR, dzięki któremu lokalizuje nieporządany ruch wewnątrz miejsca zamieszkania. W chwili wykrycia takiego ruchu, uruchamia się oświetlenie, a obraz zostaje przesłany pocztą e-mail lub przy pomocy MMS-a na urządzenie przenośne użytkownika. Opieka nad dziećmi i osobami starszymi: Dzięki bezpośredniemu przekazowi obrazu i dźwięku, kamera umożliwia żywo śledzić zachowanie dzieci oraz osób starszych znajdujących się w monitorowanym pomieszczeniu. Monitoring nieznacznej producenta: Systemy bezpieczeństwa dla minimalnych firm mogą być drogie oraz skomplikowane w instalacji i stosowaniu. Z oprogramowaniem EasyConfig, kamera CB-101A może być zainstalowana przez każdego, bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Obraz wideo może być zdalnie podglądany, właściciele mogą zatem w przystępny sposób obserwować pracę.

Brickcom CB-101Ap to megapikselowa kamera kompaktowa dedykowana do 24-godzinnego monitoringu IP. Zainstalowany w kamerze megapikselowy przetwornik tworzy wysokiej jakości obraz o niewiarygodnej rozdzielczości 1280x800. CB-101Apwspiera technikę kompresji H.264 która redukuje rozmiary plików oraz zmniejsza obciążenie pasma. Kamera oferuje dodatkowo kompresję plików w formatach MPEG-4 oraz MJPEG. Ponadto Brickcom CB-101Ap wspiera zasilanie 802.3af PoE, dzięki któremu instalacja systemu monitoringu sprowadza się do położenia jednego kabla sieciowego.

Wielkim atutem modelu CB-101Ap jest zaimplementowany port USB umożliwiający podłączenie zewnętrznego modemu 3G/4G (WiMAX/LTE) i wykorzystania go jako alternatywnego dostępu do Internetu. Na dodatek CB-101Ap zaopatrzona jest w białą diodę LED, która aktywowana zostaje automatycznie lub ręcznie, w przypadku niedostatecznej ilości światła lub wykrycia ruchu. Zaimplementowany slot na karty MicroSD/SDHC do przechowywania obrazu lokalnie w kamerze będzie {pomocn|przydatn)y w sytuacjach, kiedy wystąpi problem z siecią.

Dla łatwej konfiguracji seria kamer CB-101Ap oferuje pakiet instalacyjny krok po kroku. "EasyConfig" sprawia, że konfiguracja kamery jest prosta nawet dla użytkowników bez wiedzy informatycznej. Konstrukcja kamer CB-101Ap sprawia, że są one idealne do zastosowań w takich miejscach jak szkoły, banki oraz inne instytucje publiczne.
Specyfikacja techniczna
System: Procesor: 500 MHz Flash: 16M RAM: 128M DDR Przetwornik:
Typ: 1/4" Mega-Pixel CMOS Rozdzielczość: 1280 x 800 pixeli Minimalne oświetlenie:
0 Lux (z LED), 1 Lux (bez LED) Obiektyw:
Typ: Płytkowy Długość ogniskowej: f= 3.74 mm
Kąt widzenia: poziomo: 54.8º pionowo: 35.9º F: F2.0 Obraz:
Kompresja: H.264 / MPEG4 / MJPEG
Automatyczna kontrola ekspozycji / Automatyczny Balans Bieli/
Automatyczna kontrola wzmocnienia Maksymalna rozdzielczość obrazu:
1280 x 800: 30kl./sek. Audio:
Wejście / Wyjście Sieć:
Protokoły: TCP/IP, UDP, ICMP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, HTTP, Samba, PPPoE, UPnP, Bonjour, RTP, RTSP, RTCP Interfejs i przyciski:
Wejście: Micro SD/SDHC Gniazdo zasilania DC Gniazdo RJ45
Złącza wejść / wyjść alarmowych
Przycisk Prywatności Przycisk Reset
Mikrofon Czujnik PIR / Głośnik/ Oświetlenie LED Diody:
Zasilanie/ Podłączenie/ Internet/ Prywatność/ Aktualizacja Firmware'u Zasilanie:
DC12V / 1 A (Kabel zasilania) PoE 802.3af Maksymalne zużycie energii:
4.8 W Środowisko pracy:
Temperatura działania: 0ºC ~ 50ºC (32ºF~122ºF)
Dopuszczalna wilgotność: 10% ~ 80% Rozmiar:
29 (długość) x 60 (szerokość) x 95 (wysokość) mm Waga:
96g (bez podstawki) Certyfikaty:
FCC, CE Gwarancja:
24 miesiące

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.