Menu

Kamera Etrovision EV8582U-BL

Cechy produktu

 • Producent Etrovision 

Opis

Kamera Etrovision EV8582U-BL, 2.1 Mpx

Kamera kopułkowa mini Etrovision w obudowie wandaloodpornej. Ma matrycę SONY 1/2.8" HD-1080p CMOS Low-light o rozdzielczości FullHD. Pracuje w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 @ 30fps) i wielu niższych. Kamera została zaprojektowana do monitorowania 24 godziny na dobę. Niepodatna na akty wandalizmu, a także posiadająca dokument EN50155.
Kamera jest zgodna ze standardem ONVIF, co gwarantuje poprawną współpracę z każdym rejestratorem zgodnym z tym popularnym standardem. Kodowanie M-JPEG, MPEG-4, H.264 w czterech strumieniach jednocześnie zapewnia obszerniejszą sprężystość. Na dodatek kamera jest w pełni kompatybilna z oferowanymi przez nas rejestratorami NVR QNAP VioStor. Rewelacyjna do konstrukcji w publicznych miejscach, biurach, a także w pojazdach (certyfikat N50155) itp.


Charakterystyka
 • Matryca SONY 1/2.8" HD-1080p CMOS Low-light
 • Obiektyw 4mm, F1.5 Fixed IRIS
 • nieduże oświetenie 0,05lux @ F1.2
 • Dwukierunkowe audio, wbudowany mikrofon
 • Kodowanie H.264 / MPEG-4/ M-JPEG
 • produktywność do 30fps dla rozdzielczości Full HD
 • Możliwość zdefiniowania 4 ROI (strefy obserwacji) z niezależnym przesyłem danych
 • pokrywa wandaloodporna, wewnętrzna
 • Zasilanie przez sieć LAN, 802.3af kanon A/B compliant PoE
 • Ustawienie do 4 stref prywatności na obrazie
 • obsługa karty microSD
 • zaimplementowane wyjścia cyfrowe/alarmowe

Kamera jest zgodna ze standardem ONVIF, co gwarantuje jest poprawną współpracę z każdym rejestratorem zgodnym z tym modnym standardem. Kodowanie M-JPEG, MPEG-4, H.264 w dwóch strumieniach równocześnie gwarantuje pokaźniejszą sprężystość. Użytkownicy mogą przypisywać różnym strumieniom - różne rozdzielczości, prędkości transmisji, jak też liczba klatek na sekundę - a wszystko to dla lepszego zaspokojenia różnych potrzeb klienta. Kamera sieciowa Etrovision EV-8781A-C oprócz inteligentnych funkcji, takich jak audio-video, detekcja ruchu i powiadomienie o alarmie, też do 4 niezależnych transmisji strumieniowej ROI (Region-of-Interest), które wyraźnie ograniczają obciążenia sieci

Kamera sieciowa Etrovision oprócz wielu przydatnych funkcji regulacji audio-video, detekcji ruchu i powiadomienie o alarmie, również do 4 niezależnych transmisji strumieniowej ROI (Region-of-Interest), które pokaźnie zniżają obciążenia sieci i umożliwiają podzielenie i obserwację do 4 stref niezależnie, z własnymi ustawieniami. Kodowanie przy transmisji dostępne w formacie H.264 / MPEG-4 / M-JPEG. Specyfikacja:


Etrovision to firma wysokiej jakości kamer cyfrowych przesyłających sygnał z użyciem technice sieci IP. Oferowany jest obfity zakres kamer przemysłowych obejmujący praktycznie wszelkie pola zastosowań: od pracy biurowej, poprzez zapylone hale fabryczne do gotowych kamer przystowanych do pracy w ciężkich warunkach zewnętrznych. Większość kamer pracuje z efektywnym kodowaniem H.264 i posiada matryce megapiselowe. Kamery przemysłowe objęte są 3 letnią gwarancją producenta i dystrybutora.Systemy monitoringu Etrovision
Do budowania własnych, niezależnych i bezusterkowych systemów monitoringu video polecamy użycie specjalizowanych rejestratorów video firmy QNAP (linia VioStor) i wybranych systemów pamięci masowych z opcją rejestracji danych z kamer producenta Synology. Produkty obu firm gwarantują jednoczesną obsługę (zapis, bieżący podgląd, alarmowanie itp) do 120 kamer sieciowych Etrovision. Systemy są w pełni bezusterkowe i autonomiczne, a zainstalowane na nich oprogramowanie wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie przystępne w tego typu systemach.


zadzwoń i zapytaj o rabat
(22 672-36-36) (505-130-571)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.