Menu

KAMERA IP HIKVISION DS-2CD1021-I(2.8mm)

Cechy produktu

 • Producent HIKVISION 

Opis

KAMERA IP HIKVISION
DS-2CD1021-I(2.8mm) Najważniejsze parametry

 • Rozdzielczość do 2Mpix
 • Do 25 kl./s dla 2Mpix
 • Obiektyw f=2.8mm/F2.0
 • Kompresja H.264 / H.264+ \ MJPEG
 • Dwa strumienie wideo
 • D-WDR, BLC, 3D DNR
 • Zgodna z ONVIF
 • zastosowany promiennik podczerwieni (zasięg IR do 30m)
 • Obsługa IE, iPhone, Android
 • Obsługa EMAIL, FTP, SMTP, NTP, RTSP
 • Oprogramowanie rejestrujące iVMS-4200
 • obudowa o klasie szczelności IP67
 • Zasilanie PoE albo 12 VDC
Przeznaczenie

Kamera asygnowana jest do zastosowań równocześnie wewnętrznych jak i zewnętrznych ze względu na faktposiada obudowę w klasie szczelności IP67 oporną na niekorzystne warunki atmosferyczne. Stanie na wysokości zadania w monitoringu domu, sklepu, biura, marki, szkoły itp.

Opis

Kamera IP HIKVISION DS-2CD1021-I (2.8mm) to nieprzeciętne rozwiązanie do monitorowania obszaru wymagającego najwyższej jakości obrazu. Pozwala na uzyskanie obrazu 2MPX i rozpoznanie wielu szczegółów w polu widzenia. Zaletą kamery Hikvision jest dodatkowo dualne zasilanie (12V DC albo 48V POE) co upraszcza instalację. Reflektor IR o zasięgu 30m zapewni ponadto korzystną widoczność w nocy w całkowitej ciemności.

Rozdzielczość

Kamera DS-2CD1021-I wyposażona jest w przetwornik o rozdzielczości 2Mpix (1920 x 1080 ) co pozwala uzyskać obraz wysokiej rozdzielczości

Detekcja ruchu

Kamery Hikvision oferują funkcję zastosowanej detekcji ruchu i detekcji sabotażu. Detekcja odbywa się na zasadzie wychwytywania zmian w obrazie a nastąpienie złączenie nagrywania wybranego kanału. Funkcja ta posiada szereg dodatkowych możliwości pomiędzy innymi definiowania pola detekcji, dostosowywania optymalnej czułości zachodzących zmian, które odpowiadają za zapis.

ONVIF

Kamera zgodna jest ze standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum), zapewniając współpracę sprzętów opartych na protokole IP niezależnie od marki.

EasyIP

Model DS-2CD1021-I jest kamerą z linii EasyIP. Kamera wspiera technikę kompresji H.264+, która redukuje rozmiary plików, zniża obciążenie pasma. Do dyspozycji są dwa niezależne strumienie. Dla każdego ze strumieni można starannie regulować zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 2 Mbps.

Praca w chmurze

dzięki temu rozwiązaniu bez niełatwej konfiguracji każdy użytkownik w nietrudny sposób może zjednoczyć się z kamerą i zobaczyć obraz. Nie jest konieczne przekierowanie portów ani publiczny adres IP, wystarczy podłączenie do internetu (w dodatku LTE) i założenie konta na Hik-connect (www.hik-connect.com). Usługa jest gratisowa.

Oprogramowanie iVMS

Oprogramowanie IVMS HIKVISION to sprawdzone rozwiązanie do zarządzania monitoringiem daje znaczne możliwości konfiguracji pracy kamer i rejestratora,, a także zdalny podgląd w systemie windows, MacOS, a także na urządzeniach mobilnych z Android, iOS, WindowsPhone. Oprócz tego w repozytorium oficjalnych narzędzi HikVision znajduje się dużo programów narzędziowych, które pomagają w codziennej pracy instalatora, projektanta i sprzedawcy systemów monitoringu.

Aplikacja mobilna

IVMS-4500 przystępny dla platform Android, iOS. IVMS-4500 przystępny jest w wersji podstawowej dedykowanej dla smartfonów i tabletów. Praktycznie możliwe jest oglądanie obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań, sterowanie kamer PTZ, otrzymywanie alarmów wideo itd.

3D DNR

Digital Noise Reduction - Cyfrowa redukcja szumów to system energicznej ochrony obrazu przed ewentualnymi zakłóceniami mogącymi pojawić się podczas rejestrowania nagrań. Funkcja DNR bezustannie analizuje przechwytywane nagrania wykorzystując metodę porównawczą następujących po sobie klatek obrazu, jak i poszczególnych pikseli. Dzięki czemu rozwiązaniu realne jest zapisywanie czystych i transparentnych nagrań jednocześnie w dzień, jak i w nocy.

wymiary Specyfikacja technologicznaAudio: NIE
Czułość przetwornika: 0.01Lux@ F1.2 (wł. AGC), 0 Lux z IR
Detekcja ruchu: Tak
Interfejs sieciowy: RJ45(10/100Mbps)
Język interfejsu WEB: angielski
Kąt widzenia: 106 stopni
Klasa wytrzymałości: Nie dotyczy
Klasa szczelności: IP67
Materiał wykonania obudowy: Metalowa
Max. Ilość użytkowników: 10
Mechaniczny filtr podczerwieni: Tak
Obiektyw: Stały
Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
Onvif: Tak
zużycie mocy: 6.5 W
szybkość transmisji: 25 kl./s dla 1080p
typ przetwornika: CMOS
Rozdzielczość: 1920x1080
Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
rodzaj kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
rodzaj pokrywy: Tubowa
wbudowany obiektyw: Tak
wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
WDR: Tak
Widoczność w nocy: 30 m
Wielkość przetwornika: 1/2.8"
Wielostrumieniowość (liczba strumienii): 2 szt.
Wspierane protokoły sieciowe: TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RT P, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour
wymiary przedmiotu: 69.1 mm × 66 mm × 172.7 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.