Menu

Kamera IP Vivotek FD8366-V 2.8MM

Cechy produktu

  • Producent Vivotek 

Opis

Kamera IP Vivotek FD8366-V 2.8MM

Dzięki zaimplementowaniu w kamerze funkcji Smart Stream II i kompresji H.264/MJPEG realne jest zmniejszenie zużycia pasma i przestrzeni dyskowej archiwum choćby o 80%, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Model ten ma także funkcję SNV pozwalającą na precyzyjne monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia. Technologia WDR Enhanced lepszą jakość obrazu dla scen o dużym kontraście.
Kamera wyposażona jest także w wejście audio i wbudowany mikrofon. Zezwala na to rejestrację dźwięku dobiegającego z otoczenia i reagowanie alarmowe na nagłe wzrosty hałasu lub spadku hałasu otoczenia.

zastosowany w kamerę oświetlacz IR, zezwala na dyskretne oświetlenie obserwowanej sceny w kompletnej ciemności.

Kamera stanowczo wytrzymałą, wandaloodporną metalową obudowę IK10, co zapewnia urządzeniu ochronę przed wszelkimi aktami wandalizmu, wstrząsami czy próbami zniszczenia kamery. Na dodatek obudowa o klasie szczelności IP66/NEMA 4X zagwarantuje kamerze pełną ochronę przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi, takimi jak deszcz i kurz, ponadto zabezpieczona jest przed korozją.


Kompaktowe rozmiary 110x57mm
Smart Stream II w celu optymalizacji skuteczności pasma
SNV(Supreme Night Visibility) monitorowanie w odcieniu w warunkach słabego oświetlenia
zaimplementowany Oświetlacz IR skuteczny do 15 metrów
zaimplementowany moduł PoE zgodny ze standardem 802.3af
zaimplementowany slot kart MicroSD / SDHC / SDXC
Odświeżanie 30 kl/sek przy rozdzielczości 1920 x 1080
obudowa niepodatna na warunki pogodowe IP66/NEMA 4X, akty wandalizmu IK10

Funkcja Smart Stream II pozwala dynamicznie zmieniać jakość obrazu w zależności od sceny. Większość systemów ma ograniczony zasób pamięci dyskowej czy przepustowość sieci, przez co administratorzy obniżają jakość nagrań. Z funkcją Smart Stream II nie jest to potrzebne. Kamera samoczynnie dobierze parametry danego obszaru obrazu do wcześniej skonfigurowanych ustawień, dzięki czemu ważne elementy sceny zachowają wysoką jakość.

Funkcja SNV umożliwia dokładne monitorowanie w odcieniu w warunkach słabego oświetlenia. W niektórych bowiem sytuacjach, jakość obrazu jaką uzyskujemy po włączeniu IR jest niewystarczająca, zwłaszcza, gdy odcień może być czynnikiem decydującym o sukcesie. Na przykład obserwacja w kolorze w nocy zezwala na identyfikacje takich cech jak rysy twarzy, odcień włosów danej osoby, oczu, skóry czy ubrania.

zastosowany w kamerę oświetlacz IR, jest powszechnie używany w urządzeniach do monitoringu działających nocą. Cecha charakterystyczną dla scen oświetlanych światłem IR jest to, iż nie ma jednak możliwości sprawnego doświetlenia całego obszaru dla kamery, za pomocą charakterystycznego oświetlacza. Opracowana przez VIVOTEK technika Smart IR na podstawie algorytmów dobiera dynamicznie siłę oświetlania sceny, tak żeby równoważyć scenę i zapewnić jak najlepszą identyfikację obiektów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.