Menu

Kamera IP Vivotek IB8360

Cechy produktu

  • Producent Vivotek 

Opis

Kamera IP Vivotek IB8360

Mini bullet VIVOTEK IB8360 to stylowa kamera, perfekcyjna dla osób szukających ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań, w zakresie monitoringu zewnętrznego, jak i wewnętrznego dla minimalnego biznesu. Kamera zaopatrzona jest w sporo innowacyjnych funkcji, a uzupełniającą zaletą jest niezwykle dostępna wartość w stosunku do jakości urządzenia.
Jedną z najnowszych funkcji - VIVOCloud jaką użytkownik zyskuje zupełnie darmowo, jest możliwość kompleksowego zarządzania monitoringiem w chmurze.


Dzięki zarządzaniu VIVOCloud i rejestracji obrazu na karcie SD można zrezygnować z rejestratora w nieznacznych systemach monitoringu. Kamera nagrywa zdarzenia na karcie pamięci, a nagraniami i podglądem z kamery można zarządzać przez przeglądarkę albo aplikację na telefonie. Podgląd i nagrania można uzyskać w konfiguracji lokalnej jak i zdalnej. A kamerę można równolegle włączyć do tradycyjnego systemu monitoringu.
Ta niewiele znacząca, kompaktowa kamera została tak zaprojektowana żeby jej obsługa i instalacja były szczególnie proste. Pokrywa klasy IP66 oraz temperatury pracy w zakresie -20 st do +50 st. Cel. Powodują, że kamera jest oporna na niekorzystne oddziaływania zjawisk pogodowych. A dzięki zaimplementowanemu oświetlaczowi IR IB8360 zapewni prawidłowy obraz nawet nocą. Z powodzeniem zatem może być zamontowana na zewnątrz do monitorowania podwórka przy domu, parkingu przed biurem czy sklepem.


Dzięki zastosowaniu w kamerze funkcji Smart Stream II i kompresji H.264 możliwe jest zmniejszenie zużycia pasma i przestrzeni dyskowej archiwum choćby o 50%, przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Technika WDR Enhanced ulepszoną jakość obrazu w warunkach kontrastowego oświetlenia, a z kolei SNV czyli Supreme Night Visibility to gwarancja znakomitego, kolorowego obrazu w słabym oświetleniu.

Kompaktowe wymiary

Zasilanie PoE zgodne ze standardem 802.3af
bezpłatna aplikacja VIVOCloud do zarządzania monitoringiem w chmurze
pokrywa odporna na warunki pogodowe IP66 (kurz, deszcz)
zaimplementowany oświetlacz IR do 12 metrów
Smart Stream II w celu optymalizacji skuteczności pasma
SNV(Supreme Night Visibility) monitorowanie w kolorze w warunkach słabego oświetlenia
Odświeżanie 30 kl/sek przy rozdzielczości 1920x1080 (2 Mpix)

Dzięki aplikacji VIVOCloud użytkownicy, mogą w szybki sposób skonfigurować ustawienia funkcji kamery, alarmów, powiadomień push, nagrywania zgodnie z harmonogramem. Na przykład na urządzeniu przenośnym będzie wyświetlał się komunikat ostrzegawczy, informujący gdy wystąpią określone zdarzenia, takie jak: nietypowy ruch. Na dodatek użytkownicy mogą udostępnić strumień wideo z 4 innymi osobami, w celu jednoczesnego podglądu z monitoringu.
Jeżeli akurat użytkownik ma problem ze swym urządzeniem mobilnym lub po prostu woli oglądać obraz na pokaźniejszym ekranie, dzięki dopełniającemu, gratisowemu portalowi VIVOCloud jest to także możliwe. VIVOCloud gwarantuje dostęp do tej usługi w dowolnej przeglądarce internetowej.

W celu zapewnienia prawidłowej jakości obrazu w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, zwłaszcza w porze nocnej, kamera wyposażona została w mechaniczny filtr IR, a także oświetlacz Smart IR skuteczny do 12 metrów w całkowitej ciemności. Dzięki funkcji Smart IR kamera automatycznie dostosowuje siłę strumienia do odległości obiektu, tak żeby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić.

Smart Stream II to technologia pozwalająca w rozsądny sposób gospodarować przepustowością łącza przy zachowaniu wysokiej jakości rejestrowanego materiału. Standardowo użytkownicy zmuszani są do ograniczenia jakości rejestrowanego obrazu tylko dlatego, iż nie dysponują odpowiednim łączem sieciowym. Smart Stream II, jest złotym środkiem, zezwalającym na utrzymanie wysokiej jakości obrazu i efektywne zastosowanie pasma sieciowego. Użytkownicy mogą optymalnie wcześniej zdefiniować miejsca, które mają być rejestrowane z wyższą jakością (regiony zainteresowań) albo mogą ustawić samoczynną rejestrację dla obiektów ruchomych. W wyniku czego wszystkie ciekawe użytkownika części, pozostają zachowane w najwyższej jakości, natomiast pozostałe (przeważnie nic nie znaczące tło) rejestrowane są w niepokaźnej jakości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.