Menu

Kamera Ipox CV1023D

Cechy produktu

 • Producent IpoX 

Opis

Kamera HDCVI z oświetlaczem podczerwieni CV1023D
Kamera przemysłowa HD-CVI CV1023D to precyzyjne urządzenie CCTV, wytworzone z myślą o kompleksowej realizacji profesjonalnych stanowisk monitoringu wizyjnego w rozdzielczość HD. Kamera IPOX CV 1023D należy do części progresywnej linii sprzętów opartych o zastosowanie progresywnej technologii transmisji HD CVI. Rejestracja nagrań z monitoringu odbywa się za zastosowaniem szerokiej funkcjonalności przetwornika obrazu Pixelplus CMOS zarządzanego przez efektywny procesor sygnałowy urządzenia. w dodatku, dzięki zastosowanemu w urządzeniu inteligentnemu oświetlaczowi podczerwieni realne jest prowadzenie efektywnego monitoringu w środowisku wolnym od jakichkolwiek źródeł światła widzialnego i tym samym zachowanie czytelności i szczegółowości monitoringu w porze nocnej.
Specyfikacja:
 • przetwornik: 1/2.9" CMOS Pixelplus PO3100
 • ilość efektywnych pikseli: 1Mpx
 • rozdzielczość: 1280 × 720 (720p)
 • czułość: 0lux (IR LED ON)
 • obiektyw: 3.6mm
 • 24 diody, Ø5 IR LED (zasięg 20m)
 • AE, AES, AGC, AWB, BLC
 • mechaniczny filtr podczerwieni ICR
 • klasa szczelności: IP66
 • kolor: biały
 • odstęp sygnał-szum: >50dB
 • wyjścia:
  • wideo: BNC (HDCVI)
  • zasilanie: DC
 • temperatura pracy: -20ºC ~ 50ºC
 • zasilanie: DC 12V
 • waga: 450g
 • wymiary: Ø94 x 80mm
 • gwarancja: 24 miesiące
rozmiary kamery.
nowoczesna technologicznie kamera HD CVI firmy IPOX znamionuje się nie tylko precyzją monitoringu i niezawodnością pracy, lecz także szczegółowością wykonania, pionierskimi rozwiązaniami technologicznymi. Wykorzystując potencjał zastosowanych w kamerze maszyn optycznych uzyskujemy ostry i płynny materiał wideo, który prosto posłuży do identyfikacji każdego z obiektów monitoringu. Zaimplementowany w urządzeniu innowacyjny przetwornik CMOS Pixelplus zezwala na staranną rejestrację obrazu w rozdzielczości 720p. technika HD-CVI... technologia HD-CVI (High Definition Composite Video Interface) to technologia przesyłu informacji po kablu koncentrycznym. Stanowi rozwinięcie technice HD-SDI. Umożliwia budowę systemów monitoringu w oparciu o istniejące instalacje systemów analogowych. Rozwiązanie HDCVI obejmuje zarówno kamery, jak i rejestratory. Jego budowa opiera się na topologii gwiazdy, w której głównym węzłem jest rejestrator, a poszczególne kamery łączą się z nim na zasadzie punkt-punkt. HD-CVI zapewnia samoczynną kompensację sygnału (ASC), która wpływa na bardzo niskie zniekształcenia sygnału przy transmisji na obszerniejsze odległości.
technologia oferuje możliwość rejestracji obrazu w 2 głównych rozdzielczościach: 1920H (1920×1080), 1280H (1280×720). W przeciwieństwie od technologii HD-SDI, HD-CVI pozwala na rejestrację obrazu na pokaźniejszych odległościach, nawet do 500m. Przy pomocy jednego przewodu można przesłać równocześnie sygnał video, dźwięk jak i sterować urządzeniami (np. Kamerą szybkoobrotową). Zasilanie do kamer należy doprowadzić oddzielnie. Technika HD-CVI.
Korzyści z wykorzystania technologii HD-CVI:
 • Łatwość tworzenia systemów wizyjnych, a także ich rozbudowa.
 • Wysoka jakość obrazu (720p, 1080p).
 • Modulacja analogowa - wolny od przesłuchów i nieskompresowany sygnał.
 • samoczynna kompensacja i długi zasięg transmisji. Transmisja odbywać się może na sporym dystansie (na odległości do 500m z użyciem typowego kabla koncentrycznego o impedancji falowej 75Ω, czy na odległość do 300m z zastosowaniem skrętki).
 • Transmisja punkt-punkt bez dodatkowych przekaźników, a podczas samej transmisji nie występują opóźnienia jak w sytuacji technologii IP, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obrazu.
 • Za pośrednictwem jednego kabla koncentrycznego transmitowane są trzy sygnały: wizyjny, dźwiękowy i sterujący (PTZ, zoom, itp.), a sama transmisja informacji jest dwukierunkowa.
innowacyjna technologia... Całodobowa obserwacja wizyjna wymaga zastosowania najlepszych przystępnych rozwiązań technicznych, których użycie gwarantuje bezawaryjność kamery w każdej sytuacji. prawidłowe kamery do monitoringu w dzień i w nocy mają wielki katalog progresywnych systemów korekcji obrazu, jakie samoczynnie sterują parametrami przechwytywania plików wideo i dostosowują kamerę do zmiennych warunków otoczenia. Poręczność zastosowania inteligentnych funkcji analizy i korekcji wideo pozwala na kamerze produktywne operowanie poprzez całą dobę bez konieczności nadzoru i samodzielnej kalibracji ustawień ze strony użytkownika. Kamera CVCV1023D proponuje bogate parametry m.in. Takich funkcji jak:
 • AES - (Auto Electronic Shutter) - automatyczna elektroniczna migawka to mechanizm zezwalający na nieustanne regulowanie poziomu światła docierającego na czuły przetwornik kamery. Dzięki systemowi AES archiwizowane nagrania zachowują czytelność i klarowność w zmiennych warunkach otoczenia obserwacji.
 • BLC - (Backlight Compensation) - to funkcja, dzięki której realne jest zachowanie czytelności i szczegółowości obiektów występujących równocześnie na pierwszym i drugim planie obserwowanej sceny. System kompensacji wstecznego oświetlenia na bieżąco reguluje poziom jasności wszelkich fragmentów obrazu.
 • AWB - (Automatic White Balance) - Dzięki automatycznemu balansowi bieli możliwe jest realne odwzorowanie obserwowanej sceny z zabezpieczeniem korzystnych wartości występowania światła białego.
 • AGC - (Automatic Gain Control) - System samoczynnego wzmocnienia na bieżąco realizuje funkcję korekcji poziomu sygnału, która pozwala na zachowanie wyrazistości rejestrowanego materiału video w zmiennych warunkach obserwacji.
precyzyjny monitoring w dzień i w nocy... wydajny oświetlacz podczerwieni jest tym, co w pokaźnym stopniu podkreśla kamerę przemysłową do pracy poprzez 24 godziny na dobę. Kamera 720p CV1023 D wykorzystuje najkorzystniejsze sprawdzone rozwiązania w systemach telewizji przemysłowej, jakie gwarantują wydajną obserwację niezależnie od zmiennych warunków otoczenia. Realizuje funkcje bezustannej rejestracji nagrań wideo przy wykorzystaniu systemu 24 mocnych diod LED, a zastosowany mechaniczny filtr ICR umożliwia umiejętną rejestrację obrazu w szerokim spektrum przystępnego poziomu oświetlenia.
dodatkowo, dzięki zaimplementowanemu w urządzeniu oświetlaczowi podczerwieni zapewni umiejętne doświetlenie obszaru pracy kamery aż do 20 metrów. Inteligentny system zarządzający funkcjonalnością promiennika IR pozwala na w pełni samoczynne operowanie kamery przy wykorzystaniu precyzyjnego czujnika zmierzchowego. Rozwiązanie to sprawia, że kamera samoczynnie uruchamia oświetlacz i zagwarantuje archiwizację jasnego i czytelnego obrazu z zachowaniem szczegółowości obserwowanych obiektów. mocna obudowa... użycie zewnętrznej kamery IPOX HD CVI CV1023-D pozwoli nam utworzyć profesjonalną strukturę monitoringu, która bezustannie funkcjonować będzie równocześnie we wnętrzu, jak i na zewnątrz ochranianych obiektów. Mocne wykonanie, a także znaczna wytrzymałość kamery zapewnia niezakłóconą pracę urządzenia nawet w najbardziej wymagających środowiskach instalacji. Poza tym wysoka jakość wykonania obudowy potwierdza nadanie urządzeniu klasy zabezpieczeń IP66. Kamera wytrzymała jest na ewentualną ingerencję ciał stałych i zachowuje swą funkcjonalność choćby w przypadku chwilowego kontaktu z silnym strumieniem wody. Pyłoszczelność, niewrażliwość na uderzenia i najróżniejsze możliwości montażu gwarantują, iż kamera przemysłowa CV1023D z obiektywem 3.6mm idealnie skonsoliduje się do każdego środowiska pracy.

użycie... niezawodna kamera CV-1023-D to urządzenie, które łatwo zrealizuje potrzebę budowy każdego systemu wizyjnego z zastosowaniem standardu 720p i tradycyjnych technik analogowych. Możliwości rejestrowania obrazu w wysokiej jakości oraz użycie sprawnego przetwornika obrazu Pixelplus sprawiło, że kamera kopułkowa HDCVI CV1023D w maksymalnie osiągalnym stopniu zaadaptuje się do złożonego środowiska obserwacji i umożliwi realizację starannej ochrony wizyjnej zabezpieczanych miejsc. Dodatkowo pełna automatyzacja inteligentnych funkcji i systemów monitoringu gwarantuje niezawodność rejestrowania obrazu poprzez 24 godziny na dobę. Kamera kolorowa CV 1023 D będzie stanowić niezastąpione ogniwo produktywnych systemów monitoringu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.