Menu

Kamera LC-244-IP PoE

Cechy produktu

  • Producent Lc-Security 

Opis

Kamera LC-244-IP PoE

LC-244-IP PoE LC Security to sieciowa kamera monitoringu wideo, którą zaprojektowano z myślą o prowadzeniu skutecznej obserwacji poprzez całą dobę i dobrano do montażu w miejscach, w których kamery telewizji przemysłowej są narażone na akty wandalizmu. Zaopatrzona w wysokiej jakości podzespoły nie tylko zachwyca jakością generowanego obrazu, lecz także bezawaryjną pracą.


marka wyposażył kamerę LC-244-IP w mistrzowski przetwornik obrazu 1/2,8" CMOS, dzięki któremu możemy uzyskać istotnie detalowy obraz obserwowanej sceny, którego jakość olśni nawet wymagającego użytkownika. Kamera dostarcza pełen w szczegóły obraz w jakości Full HD 1080p (1920 x 1080 pikseli) przy 25 kl./s. Ze względu na wysoką jakość generowanego obrazu, kamera IP kopułkowa LC-244-IP nad wyraz dobrze sprawdza się w miejscach, w których dokładna identyfikacja osób i przedmiotów ma kluczowe znaczenie.

Kamera sieciowa LC-244-IP PoE genialnie nadaje się do prowadzenia obserwacji poprzez całą dobę, nawet w całkowitej ciemności. Wydajną pracę urządzenia w każdym oświetleniu gwarantuje samoczynna funkcjaDzień/Noc z diodowym reflektorem IR LED o zasięgu podświetlenia w promieniu do 30 m(wyraźny obraz choćby w całkowitej ciemności). LC-244-IP ma wandaloodporną obudowę kopułkową, która wydajnie zabezpiecza jej wnętrze przed aktami wandalizmu i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki podwyższonej odporności na uszkodzenia, kamera megapikselowa LC-244-IP może bezawaryjnie pracować w miejscach, gdzie charakterystyczne rozwiązania zawodzą. Do kamery sieciowej LC-244-IP załączono użyteczne oprogramowanie zarządzające LC-MultiWindows, które nie tylko gwarantuje intuicyjną obsługę i konfigurację urządzenia, ale także proponuje dostęp do wielu funkcji dodatkowych. W ramach zarządzania kamerami LC-244-IP przez LC-MultiWindows realna jest wygodna konfiguracja detekcji ruchu i masek prywatności, a także kontrola zdarzeń alarmowych (powiadamianie na e-mail oraz odkładanie fotografii i nagrań z detekcji ruchu na FTP).
Dostęp do oprogramowania LC-MultiWindows można uzyskać lokalnie na komputerze lub zdalnie przy pomocy oglądarki internetowej (zdalny podgląd obrazu z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu).
Prezentowana kamera IP megapikelowa akcentuje się takżeuniwersalnością i wszechstronnością użycia. Dzięki zgodności ze standardem ONVIF może produktywnie współpracować z rozwiązaniami CCTV IP innych producentów. Pozwala to na stworzenie systemu monitoringu IP, w którym pracują kamery, rejestratory i oprogramowanie wielu producentów (słuszne dopasowanie do potrzeb użytkownika).
Kamera do monitoringu IP LC-244-IP może być zdalnie zarządzana przy pomocy sprzętów przenośnych z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows Mobile albo Symbian. Dzięki tej właściwości w każdym momencie możemy uzyskać zdalny podgląd obrazu z kamery przy pomocy tabletu lub smartfonu. Warto także wspomnieć o funkcji notyfikacji zdarzeń alarmowych na wcześniej zdefiniowany adres email. Wraz z notyfikacją na email wysyłane są fotografie w formacie *.jpg robione sekwencyjnie.
Kolejnym atutem modelu LC-244-IP jest możliwość wygenerowania dwóch, niezależnie skonfigurowanych strumieni video w tym samych czasie, dzięki temu osiągalna jest optymalizacja jakości obrazu zarówno do potrzeb użytkownika, założeń systemu dozoru video, czy możliwości sieci IP. Urządzenie korzysta z stanowczo skutecznego kodeka H.264(zmniejszone zapotrzebowanie na pamięć masową i przepustowość sieci).
Na wyposażeniu kamery sieciowej LC-244-IP odszukamy wysokiej klasy obiektyw megapikselowy HD o zmiennej ogniskowej 2,8 ~ 12 mm, który zapewnia słuszną ostrość obrazu, a także nie zniekształca obserwowanych osób i przedmiotów.

Specyfikacja:

Przetwornik 1/2,8" 2,4MP CMOS Wielkość obrazu [px] 1920 x 1080 (Full HD), 1280 x 720 (HD) Czułość [lux] 0,5 (color) / 0 (IR LED ON) Ogniskowa obiektywu [mm] 2,8 ~ 12 Apertura [F] 1,4 Kompresja H.264 / JPEG Zasilanie 12V DC, PoE Częstotliwość odświeżania [fps] 25 (1920 x 1080) Wielostrumieniowość TAK (2 niezależne strumienie) Dzień/Noc TAK (filtr IR z auto switchem) IR LED TAK (5X36PCS) Zasięg oświetlacza IR [m] 30 Interfejs sieciowy RJ-45 Ethernet 10/100 Protokoły sieciowe RTSP, FTP, PPPOE, DHCP, DDNS, NTP, UPnP, SMTP ONVIF TAK (2.0) Zasilanie PoE TAK pokrywa wandaloodporna, IP66 Temperatura pracy [°C] -20 ~ 55 wymiary [mm] Ø131 x 93 Waga [g] 800

zadzwoń i zapytaj o rabat
(22 672-36-36) (505-130-571)Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.