Menu

Kamera Vivotek FD8169A

Cechy produktu

  • Producent Vivotek 

Opis

VIVOTEK FD8169A

VIVOTEK FD8169A pracuje w rozdzielczości 1920×1080 przy 30kl./s.Kamera pozostała zaopatrzona w oświetlacz IR działający w odległości do 20m. Oraz funkcję redukcji szumów udoskonalającą jakość obrazu przy niskim natężeniu światła, dzięki temu kamera wspaniale radzi sobie w nocy.

Kamera FD8169A jest wyśmienitą kamerą rodzaju dome przeznaczenia wewnętrznego. Zaopatrzona w 2MPx przetwornik, która zezwala na pracę w rozdzielczości Full HD 1920x1080 przy płynnej prędkości do 30 kl./sek.

Kamera została zaopatrzona w oświetlacz IR działający w odległości do 15m, dzięki czemu kamera świetnie radzi sobie w nocy i funkcję 3D noise reduction. FD8169A w dodatku kanon kompresji H.264, który wyraźnie obniża rozmiarów plików i zachowuje cenną przepustowość sieci.

Dzięki zawartym standardom kompresji H.264 oraz MJPEG sporo strumieni może być jednocześnie przekazywanych w różnych formatach przy różnych rozdzielczościach, ilościach klatek i jakości obrazu dla różnorodnych aplikacji. Strumienie mogą być indywidualnie skonfigurowane tak, by sprostać różnym potrzebom i ograniczeniom przepustowości poprzez optymalizację pasma i składowania informacji.

FD8169A wyekwipowana jest w szereg zaawansowanych rozwiązań, w tym wykrywanie sabotażu, zgodność z 802.3af PoE, gniazdo karty SD / SDHC / SDXC. W pakiecie załączone jest darmowe 32- kanałowe oprogramowanie VIVOTEK do nagrywania. Podsumowując FD8169A jest znakomitym rozwiązaniem do dozoru wewnętrznego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.