Menu

Kamera Vivotek IB8367-R

Cechy produktu

 • Producent Vivotek 

Opis

Kamera Vivotek IB8367-R

VIVOTEK IB8367 jest jedną z najkorzystniejszych w swej klasie sieciową kamerą typu "bullet" dedykowaną do aplikacji zewnętrznych. Wyposażona w 2MP przetwornik, która umożliwia pracę w rozdzielczości FULL HD 1980x1020 przy płynnej szybkości do 30 kl./sek. IB8367 jest zewnętrzna kamerą typu "all-in-one", która umożliwia przechwytywanie wysokiej jakości wideo w wysokiej rozdzielczości.

W celu dopasowania do stale zmieniających się warunków oświetleniowych na zewnątrz, IB8367 zaopatrzona jest w mechaniczny filtr IR oraz doświetlacz Smart IR skuteczny do 30 metrów w całkowitej ciemności. Dzięki funkcji Smart IR kamera automatycznie dopasowuje siłę strumienia do odległości obiekty, tak aby go nie prześwietlić lub nie zaciemnić. W celu ochrony przed minimalistycznym środowiskiem zewnętrznym, kamera jest umieszczona w obudowie o o klasie szczelności IP66, wytrzymałej, na deszcz i kurz. IB8367 na dodatek kanon kompresji H.264, który zniża wymiarów plików i zachowuje cenną przepustowość sieci. Dzięki zawartym kompresjom H.264 i MJPEG niemało strumieni może być jednocześnie przekazywanych w zróżnicowanych formatach przy najróżniejszych rozdzielczościach, ilościach klatek i jakości obrazu dla zróżnicowanych aplikacji. Strumienie mogą być indywidualnie skonfigurowane tak, by sprostać rozmaitym potrzebom i ograniczeniom przepustowości poprzez optymalizację pasma i składowania informacji. Kamera została zaopatrzona w funkcję 3DNR (redukcji szumów 3D), wielki zakreś ogniskowych 2.8~12, czy funkcję WDR Enhanced. IB8367 zaopatrzona jest w szereg progresywnych funkcji typowych dla kamer VIVOTEK, w tym wykrywanie sabotażu, zgodne 802.3af PoE, gniazdo karty SD / SDHC, 32- kanałowe oprogramowanie VIVOTEK do nagrywania. IB8367 jest świetnym rozwiązaniem do dozoru zewnętrznego.


Podstawowe parametry:
 • 2-megapikselowy przetwornik CMOS
 • Do 30 fps przy rozdzielczości 1920x1080
 • Usuwalny filtr IR-cut dla funkcji Dzień i Noc
 • Zmiennoogniskowy obiektyw P-iris 2.8 - 12mm
 • wbudowane diody IR o sprawnym zasięgu do 30m
 • Kompresja w czasie rzeczywistym H.264 i MJEPG (Dual Codec)
 • technika Smart Stream i Smart IR
 • 3D Noise Reduction
 • WDR pozwalający na realistyczne odwzorowanie ciemnych jak i jasnych obszarów w monitorowanym obszarze
 • obudowa o klasie szczelności IP66 oporna na niekorzystne warunki pogodowe
 • zastosowany slot kart SD/SDHC/SDXC dla przechowywania lokalnego w kamerze
 • Zasilanie PoE 802.3af
 • Uchwyt montażowy, dzięki któremu okablowanie ukryte jest w środku urządzenia
 • Wsparcie ONVIF standard usprawniający integrację i powiększenie interoperacyjności
Vivotek IB8367 to 2-megapikselowa zewnętrzna kamera IP pozwalająca uzyskać znakomitą jakość obrazu i nieszablonową przepustowość w rozdzielczości 1920x1080 z prędkością do 30 klatek na sekundę. Kamera może przechwytywać obszerniejszą powierzchnię sceny charakterystyczna kamera VGA, niezwykle redukując liczbę zainstalowanych kamer. Tryb dzień/noc, usuwalny filtr IR, a także wbudowane diody IR o produktywnym zasięgu do 30m sprawiają, że kamera zagwarantuje użytkownikowi dostarczenie widocznych obrazów z przeróżnego typu terenu nie tylko w dzień,ponadto w nocy. w dodatku technologa Smart Stream optymalizuje rozdzielczość obrazu w celu zwiększenia dostępnej szerokości pasma sieciowego, a Smart IR automatycznie reguluje natężenie światła podczerwieni (IR), by uniknąć efektu prześwietlenia w trybie nocnym.

Model IB8367 posiada obiektyw zmiennoogniskowy P-iris 2.8~12mm z zaimplementowanym silniczkiem krokowym, który samoczynnie dostosowuje otwarcie przysłony oraz utrzymuje ją na optymalnym poziomie przez cały czas. Technologia kompresji H.264 wspierana przez Vivotek IB8367 stanowczo redukuje rozmiary plików, a także obniża obciążenie pasma. Strumieniowanie może odbyć się w dodatku w formacie MJPEG. Użytkownik ma możliwość uzyskania wielu strumieni równocześnie, które mogą być skonfigurowane wg indywidualnych potrzeb, w różnych rozdzielczościach, z rozmaitą ilością klatek, a także dopasowaną do swoich wymagań jakością obrazu. Dodatkowo technika 3D Noise Reduction ogranicza szumy przy słabym oświetleniu uzyskując skrajnie czysty i wyraźny obraz.
typu "Bullet" o klasie szczelności IP66 jest oporna na niekorzystne warunki pogodowe takie jak np. Deszcz albo kurz. W celu przystępnego zarządzania i ochrony przed manipulacją i wandalizmem IB8367 wyekwipowana jest w uchwyt montażowy, dzięki któremu okablowanie ukryte jest w środku urządzenia. Wbudowany slot kart SD/SDHC/SDXC proponuje dogodną i funkcjonalną opcję lokalnego przechowywania danych, żeby zapobiec ich utracie w sytuacji rozłączenia z siecią. W dodatku kamera dysponuje funkcją WDR (spory zakres dynamiki), która umożliwia realistyczne odwzorowanie równocześnie ciemnych jak i jasnych obszarów w monitorowanym obszarze.
innowacyjne funkcje kamery takie jak wykrywanie sabotażu, zasilanie PoE, dwukierunkowe audio powodują, że IB8367 jest bezsprzecznie najlepszym wyborem dla najmocniej wymagających zastosowań monitoringu zewnętrznego jak np. Parkingi, wejścia do budynków, stacje benzynowe i sporo innych miejsc publicznych.

UWAGA! W pakiecie z kamerą brak zasilacza. Adekwatny zasilacz można zakupić w naszym sklepie.
zawartość zestawu


Specyfikacja:
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.