Menu

Kamera zintegrowana PTZ HIKVISION DS-2AE4223TI-A

Cechy produktu

  • Producent HIKVISION 

Opis

Kamera zintegrowana PTZ HIKVISION DS-2AE4223TI-A

DS-2AE4223TI-A jest kamerą TURBO HD o rozdzielczości FullHD i 23-krotnym zoomie optycznym. Dzięki standardowi HD-TVI kamera może być sterowana z użyciem tylko kabla sygnałowego video; również RS485 z obsługą najpopularniejszych protokołów sterowania szeregowego analogowych kamer przemysłowych - Pelco-D i Pelco-P. Kamerę wyposażono w własny oświetlacz IR o zasięgu 100m, dzięki któremu kamera może produktywnie pracować przy słabym oświetleniu zewnętrznym. W kamerze DS-2AE4223TI-A można zapamiętać i wywołać 256 presetów, 8 tras presetów oraz 4 trasy będące odwzorowaniem ruchów sterowania operatora. DS-2AE4223TI-A posiada maski prywatności pozwalające wyłączyć z monitoringu do 8 obszarów wokół kamery.
Dzięki szerokiemu zakresowi temperaturowemu pracy i stopniowi ochrony obudowy IP66 kamera może być wykorzystywana na zewnątrz pomieszczeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.