Menu

Monitor LCD JBP 4,3 Cala Składany

Cechy produktu

  • Producent VirtualEye 

Opis

Monitor LCD JBP 4,3 Cala Składany

Uniwersalny monitor JBP składany 4,3 cala

Monitor TFT LCD z wielkim ekranem o przekątnej 4,3" i wysokiej rozdzielczości zapewni perfekcyjny obraz, nie tylko dla kamery cofania,też innych sprzętów (np. DVD samochodowe). Dzięki dwóm wejściom VIDEO można podłączy dwa sygnały VIDEO równocześnie, np. Dwie kamery - jedną na przód, drugą na tył. Sygnał będzie przełączany samoczynnie. Zasilanie monitora podłącza się za pomoc dołączonego przewodu pod dowolne źródło napięcia. Przy monitorze znajdują się dwa żeńskie gniazda RCA (cinch) pod które podłączamy sygnał VIDEO.

Monitor TFT z kolorową matrycą wielkości 4,3 cala z dwoma wejściami video. Ekran możemy bez problemu schować w momencie gdy nie jest nam konieczny. Automatyczne uruchamianie przy podaniu zasilania. Funkcja monitora cofania i wyświetlacza formatów VCD, DVD, DVB. Samoczynne wykrywanie źródła sygnału video. Automatyczne uruchamianie przy wykryciu sygnału Video.

W komplecie:
  1. Monitor LCD 4,3" JBP składany
  2. kabel podłączeniowy
  3. Estetyczne opakowanie
  4. Instrukcja w j. Polskim
  5. Gwarancja
  6. Dowód zakupu (paragon / faktura)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.