Menu

Xblitz Home Kamera IP Full HD monitoring czarna

Cechy produktu

  • Producent Xblitz 

Opis

Kamera IP Xblitz ISee 2 WiFi

Kamera IP Xblitz iSEE 2 WiFi z opcją obsługi poprzez komfortową aplikację pozwala nadzorować każde pomieszczenie, a to dzięki obrotowej głowicy z kamerą wraz z świetnym trybem nocnym umocnionym podświetleniem diodami IR!

KAMERA IP XBLITZ iSEE 2 – nowe WCIELENIE wspaniałEJ iSEE

Kamera IP WiFi Xblitz iSEE 2 HD z obrotową głowicą i funkcją łączności wi-fi to rewelacyjne rozwiązanie do monitoringu domu i mieszkania. Wykorzystana w kamerze najnowsza technologia umożliwia wygodną obsługę urządzenia przez aplikację. Tryb nocny, dzięki podświetleniu IR gwarantuje genialną widoczność choćby w ciemnym pomieszczeniu. Kamera ta jest następcą wysoko ocenianego Xblitz iSEE, co jest pewnością jakości sprzętu.

iSEE 2 WSZĘDZIE I NA CO DZIEŃ

Xblitz iSee 2 to wyśmienite rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują niedrogiego i prostego w obsłudze narzędzia do monitoringu. Wielofunkcyjność kamery IP powoduje, iż można jej używać na sporo sposobów i w zróżnicowanych sytuacjach. Genialnie stanie na wysokości zadania jako bezprzewodowa niania, kamera do nadzoru nad osobami starszymi, monitoringu pomieszczeń biurowych, pracowników, magazynów, garażu czy zwierząt.

KAMERA WIFI IP XBLITZ iSEE2 – prosty MONTAŻ

Kamera IP może być instalowana pod najróżniejszymi kątami. W pakiecie znajduje się specjalny uchwyt montażowy i komplet kołków.

Kamera do pracy może wykorzystywać sieć internetową Wi-Fi, jak też może korzystać z połączenia przewodowego LAN.

OBROTOWE RAMIĘ

Kamera wifi Xblitz iSee 2 może być zamontowana i pracować pod zróżnicowanymi kątami. Ramię uchwytu ma regulację w zakresie ~170°.

GNIAZDO SIECI LOKALNEJ

Przewodowa obsługa dostępu do sieci internetu.

prędki MONTAŻ

wygodna śruba montażowa z gwintem 1/4".

ZASILANIE 5V

typowe zasilanie USB DC 5V.

PRACA Z WI-FI

Bezprzewodowa obsługa dostępu do sieci internetu.

APLIKACJA DO KAMERY IP XBLITZ iSEE2

Dzięki aplikacji możesz prowadzić monitoring w czasie rzeczywistym wszystkich punktów z zainstalowanymi kamerami – przy użyciu komputera albo smartphona. Konfiguracja kamery IP WiFi Xblitz iSee 2 jest bardzo prosta. Wystarczy zgodnie z instrukcją pobrać asygnowaną aplikację, zarejestrować konto użytkownika i sparować urządzenie np. Przez zeskanowanie kodu QR.

PC / iOS / ANDROID

Praca na lubianych urządzeniach i systemach operacyjnych.

PODGLĄD ONLINE

Dzięki aplikacji możesz prowadzić podgląd, a także rejestrację obrazu w czasie rzeczywistym.

SIEĆ KAMER

Aplikacja zezwala na obsługę wielu kamer zainstalowanych w domu lub biurze.

TRYB NOCNY

Kamera IP Xblitz iSee 2 wbudowany sensor światła, który automatycznie uruchamia doświetlanie diodami podczerwieni IR gdy zrobi się ciemno. Tryb nocny umożliwia obserwację pomieszczeń albo osób (np. W czasie snu) w całkowitej ciemności. Model kamery wifi IP Xblitz iSee 2 w kontraście do swojej wcześniejszej wersji kamery IP Xblitz iSEE – wyposażony jest w silniejsze diody doświetlające, które zostały dodatkowo schowane w przedniej części panelu obiektywu.

sensor ZMIERZCHU

wbudowany detektor, przełączający tryb pracy kamery noc/dzień.

DIODY IR

Bardziej sprawne diody doświetlające w podczerwieni.

FUNKCJA ALARMU

Kamera IP WiFi Xblitz iSee 2 rejestruje wszelkie zmiany w obrazie. W sytuacji wykrycia ruchu na obszarze monitorowanej przestrzeni – otrzymasz błyskawicznie powiadomienie w aplikacji telefonu albo komputera.

WYKRYCIE RUCHU

Kamera IP momentalnie po wykryciu zmian w rejestrowanym obrazie uruchomi alarm w aplikacji komputera lub telefonu.

JAKOŚĆ HD

Jakość HD obrazu przesyłanego do aplikacji w telefonie lub na komputerze umożliwia wysoką rozpoznawalność osób lub zmian w monitorowanych obiektach. Zapis monitoringu odbywa się na karcie microSD (do 128GB) instalowanej bezpośrednio w porcie kamery.

Kamera IP Xblitz iSee 2 wykorzystuje progresywny algorytm kompresji wideo H.264. Strumień video może być zapisywany zarówno na karcie pamięci jak i na wszelkich urządzeniach korzystających z aplikacji.

RUCHOMA GŁOWICA

Kamera WiFi IP Xblitz iSee 2 dzięki ruchomej głowicy bardzo obfite pole widzenia. Ruch poziomy obejmuje zakres aż 349°, a pionowy 84°. Kamera ustawiona praktycznie w dowolnym miejscu zapewnia bardzo spore pokrycie monitoringu. Sterowanie głowicą odbywa się z poziomu aplikacji.

wielka PRACA HORYZONTALNA 349°

pokaźny zakres pracy horyzontalnej kamery wpływa na możliwość instalacji kamery praktycznie w dowolnym miejscu.

funkcjonalnY ZAKRES WERTYKALNY 84°

Możliwość płynnej obserwacji góra/dół.

FUNKCJA NIANI

Kamera IP Xblitz iSee 2 rewelacyjnie stanie na wysokości zadania jako video-niania. Możesz czuwać nad snem i zachowaniem swojego dziecka, np. Pracując w innym pokoju. Neutralny design i kolorystyka kamery wpasują się do każdego wnętrza.

ROZMAWIAJ

Kamera IP WIFI Xblitz iSee 2 sprawdza się genialnie do monitoringu dzieci, osób starszych albo pracowników w Twojej firmie. Poza przekazywanym obrazem istnieje możliwość dwustronnej komunikacji głosowej.

MIKROFON I GŁOŚNIK

Możliwość prowadzenia rozmów bezprzewodowych.

dane technologicznE

Kamera IP WiFi: Xblitz iSee 2

Rozdzielczość: HD 720P (1280×720) 25FPS

czujnik: CMOS 1/4"

Obiektyw: 3,6mm f2.5

Doświetlanie/zasięg: 6 x IR (850Nm) / 5-10m

Zakres ruchu głowicy: Poziom: 349° / Pion: 84°

Obsługa kart pamięci: TAK / microSD / do 128GB

Format kodowania: H.264 / Motion-JPEG

Funkcja alarmu: TAK / Detekcja ruchu

Komunikacja dwustronna: TAK / wbudowany mikrofon i głośnik (8Ohm 1W)

Obsługa sieci: Wi-Fi, RJ-45

rozmiar opakowania: 208x154x137mm

Waga: 547g

Zawartość opakowania: Kamera IP Xblitz iSee 2 x1, zasilacz sieciowy x1, przewód sieciowy x1, ramię montażowe x1, kołki montażowe x1 kpl, instrukcja x1

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.