Menu

Karabin na piankowe Naboje Magazynek Bębenkowy

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

Karabin na Strzałki piankowe z Podstawką

Zabawki imitujące pistolety są elementami, które niezwykle niejednokrotnie występują w zabawach chłopców. Urozmaicają one zabawę, równocześnie pomagając w odegraniu różnych scenariuszy zabaw. Są to także komponenty upraszczające wczucie się w rolę dzielnych wojowników i bohaterów rodem z filmów kryminalnych. Prezentowany karabin na naboje piankowe bez dwóch zdań zajmie kilkuletnich chłopców na długie godziny, a także pozwoli im na zaaranżowanie wielu, ciekawych zabaw, na które pomysł podsunie im wyobraźnia.

W pakiecie znajduje się:

- pistolet,

- Strzałki 40 sztuk

-duży Magazynek bębenkowy

Dziecięcy pistolet na piankową amunicję został tworzony z atestowanego materiału, jakim jest plastik. Jego budowa przypomina konstrukcję prawdziwej broni, jednak jest wyjątkowo bezpieczna — nie ma ostrych zakończeń i składników. Obsługa zabawki jest niezwykle prosta, jednak przynosi ogromną frajdę. Dodatkowym atutem jest możliwość ustawienia karabinu na załączonej do zestawu podstawie, dzięki czemu strzały będą bardziej dokładne.

Aby uruchomić pistolet należy umieścić w nim optymalne baterie (5 x "AA", których nie załączono do zestawu), załadować magazynek, przesunąć przełącznik na funkcję "ON" i gotowe. Możemy rozpoczynać zabawę.

Pistolet dedykowany jest dla wszystkich dzieci powyżej 6. Roku życia. Został wyprodukowany z atestowanych, bezpiecznych tworzyw najwyższej jakości, dzięki temu oznaczony jest atestem CE, a jego produkcja jest zgodna z normą EN 71. Pistolet wraz z załączonymi do zestawu akcesoriami zapakowany jest w niebieskie, estetyczne pudełko.

wymiary pistoletu:

75,5 cm x 20 cm x 6 cm

Wysokość podstawy: 22 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.