Menu

Zestaw Wojskowy Karabin Maska Hełm Lornetka Ciemnozielony

Cechy produktu

  • Producent Import LEANToys 

Opis

pakiet Wojskowy Karabin Maska Hełm Lornetka Ciemnozielony

Militarne zabawki, wojskowe części to z zasady figurki żołnierzyków imitujące pole walki albo pistolety na kulki. Filmy akcji inspirują twórców zabawek, cieszą się też one coraz obszerniejszym zainteresowaniem wśród naszych milusińskich. Powstaje coraz więcej zabawek, które przyciągają swoją funkcjonalnością i różnorakością. Nasz zestaw zachwyci nie jednego fana gadżetów militarnych i będzie uzupełnieniem stroju w trakcie balu przebierańców.

Całość utrzymana jest w kolorystyce ciemnej zieleni. Pistolety wydają dźwięki strzałów jeden za drugim, starczy nacisnąć spust, wycelować i pal. Żaden złoczyńca nie ucieknie! Akcesoria na dodatek zezwalają na zabawę dwójce dzieci - jedno z nich może zostać wyekwipowane w hełm, lornetkę oraz pistolet natomiast drugie z nich może założyć maskę bojową i wyposażyć się w długi gumowy nóż, kompas. Wszystko zależy od wyobraźni malucha.

Największą zaletą zestawu wojskowego jest jego wymiar i liczba składników. Komplet dla młodego wojskowego składa się z wielu komponentów. Wszystkie wykonane są z gatunkowego tworzywa, co jest gwarancją, że będą służyć dziecku przez długi czas.

elementy zestawu:

- pistolet

- nieśmiertelnik

- maska

- hełm

- lornetka

- nóż

- kompas

wymiary wybranych elementów zestawu:

- pistolet znaczny: 37 cm x 16 cm x 3 cm

- maska: 16 cm x 15 cm x 5 cm

- hełm: średnica -22,5 cm, głębokość - 10 cm, długość paska- 30 cm

- nóż: 25 cm x 5 cm

rozmiary pudełka:

46,5 cm x 38 cm x 6 cm

Zabawki dedykowane są dla dzieci powyżej 3. Roku życia. pakiet dokument CE i jest zgodny z normą EN 71. Zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko, dzięki czemu nadaje się genialnie na podarek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.