Menu

Josera Economy 20kg

Cechy produktu

  • Producent Josera Pies 
  • Wielkość opakowania 20 kg
  • Rodzaj suche 
  • Wiek psa dorosłe 
  • Przeznaczenie dla alergicznych 

Opis

Karma pełnowartościowa dla psów dorosłych.

Skład: Zboża, mięso i produkty uboczne przemysłu mięsnego, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, oleje roślinne, tłuszcze, ascetycznce mineralne,antyoksydant (BHT).

Specjalna kompozycja
Josera Economy to kompletna sucha karma dla dorosłych psów, która w pełni pokrywa ich zapotrzebowanie na komponenty pokarmowe. Odpowiednio przypasowane składniki gwarantują rozwój mięśni, błyszczącą sierść a także mocne i zdrowe zęby i kości. Przy produkcji karmy zadbano nie tylko o dobór wyśmienitych składników, ale też o jakość bezkompromisowców.
Zawartość substancji energetycznych jest umiarkowana i pozostała tak dopasowana, aby psu nie groziła nadwaga. Karma zagwarantuje psu odpowiednią liczba substancji odżywczych, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, białek, które są istotne dla zdrowia.

zalety użytkowania:
- 22% białka dla poprawnego rozwoju i budowy mięśni,
- 8% tłuszczu dla zapewnienia energii, a także zdrowej i lśniącej sierści,
- Wysoki poziom włókna dla skrócenia czasu zalegania karmy w przewodzie pokarmowym,
- Zbilansowana dawka związków mineralnych dla wzmocnienia zębów i kości,
- Zgodnie z zapotrzebowaniem odpowiednio dostosowana ilość i wariant witamin dla zachowania zdrowia i prawidłowej kondycji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.