Menu

Josera Solido Adult 15kg

Cechy produktu

  • Producent Josera 
  • Wielkość opakowania 15 kg
  • Rodzaj suche 
  • Wiek psa dorosłe 
  • Przeznaczenie dla aktywnych 

Opis

szczególnie smaczna karma dla psów dorosłych.

Skład: kukurydza, jęczmień, mączka z mięsa drobiowego, pulpa buraczana, mączka mięsna, ryż, tłuszcz drobiowy, hydrolizowane białko zwierzęce, chlorek sodu.

optymalna dla niewiele aktywnych psów
Josera Agilo to pełnowartościowa karma dla dorosłych psów o ograniczonej energiczności. Optymalnie zbilansowane komponenty karmy, powodują że jest ona zdrowa i bardzo smaczna. Stanowi pełnowartościowe pożywienie dla niewiele energicznych dorosłych psów.

Wszystko co potrzebne dla jego zdrowia
Ograniczona podaż tłuszczu pozwala utrzymać właściwą kondycję psa, pomimo jego zmniejszonej energiczności natomiast zestaw witamin i minerałów i substancji czynnych gwarantuje wszystko to, czego organizm psa potrzebuje.

składniki o niskim stopniu alergennym
skrupulatnie wyselekcjonowane komponenty o niskim stopniu alergennym gwarantują wysoką tolerancję i zniżają ryzyko podrażnień układu pokarmowego. Karma ta genialnie nada się do codziennego użytkowania oraz dostarczy wszystkich niezbędnych dla poprawnego zdrowia substancji odżywczych.

uniemożliwia zaburzeniom trawiennym
Karma Josera Agilo charakteryzuje się wyjątkową smakowitością. Zarys i wielkość granulek sprzyja korzystnemu przeżuwaniu, co z jednej strony zapobiega zaburzeniom trawiennym, z drugiej broni zęby i dziąsła przed uszkodzeniem i schorzeniami.

tabelka żywienia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.