Menu

Karma Josera Kids 15 kg Kids 15 kg - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen

Cechy produktu

  • Producent Royal Canin 
  • Rodzaj suche 
  • Wiek psa szczenięta 
  • Przeznaczenie dla aktywnych 

Opis

zestaw startowy Josera dla szczeniąt od 8. Tygodnia posiada suchą karmę Josera Kids dla psa, miarkę, zabawkę i broszurę informacyjną. Psy w fazie rozwoju, zanim osiągną wielkość standardową dla rasy, muszą otrzymywać odpowiednią liczba komponentów odżywczych.

Ważne jest odpowiednie tempo wzrostu psa dopasowane do tempa rozwoju kości i mięśni. Suche karmy Josera Kids nie mieści żadnych plastikowych konserwantów, barwników, substancji zapachowych. Zrezygnowano także z dodatku genetycznie przetwarzanych surowców.

na dodatek karma została pozbawiona elementów o potencjale alergennym takich jak pszenica, soja, cukier i produkty mleczne. Wszelkie komponenty są poddawane ciągłej kontroli jakości. Żeby zachować parametry karmy, krokieciki są zapakowane w w funkcjonalne, zamykane opakowanie Aromasafe.

zestaw startowy Josera mieści: Suchą karmę Josera Kids Zabawkę Josera Seppl z piszczałką Miarkę Josera Broszurę informacyjną Josera Josera Kids w skrócie: Naturalna karma asygnowana dla psów ras przeciętnych i obszernych od 8.

tygodnia życia wytworzona z myślą o potrzebach psów z masywną budową ciała genialny stosunek fosforu do wapnia, witamina C, mangan i miedź: wzmacnia kościec i budowę oraz zdrowe stawy Zbilansowana wartość kaloryczna i zawartość białka: przypasowana do potrzeb psów o masywnej tuszy w fazie wzrostu, w połączeniu z L-karnityną zapewnia odtłuszczoną masę mięśniową Z tauryną i L-karnityną: mogą wzmocnić działanie serca pasuje też dla psów dorosłych: może być podawana jeszcze w starszym wieku bez specjalnego zmieniania karmy 100% naturalna: nie zawiera substancji barwiących aromatyzujących, konserwujących ani zmodyfikowanych genetycznie (GMO) Nie mieści składników z wysokim potencjałem alergennym: pszenicy, soi, cukru, i artykułów mlecznych wytwarzana w Niemczech: Sprawdzona jakość we firmowym laboratorium Josera Pyszne krokieciki: dopasowane wymiarem krokiety spotykają się z wysoką akceptacją chroni zapach: zamykane opakowanie sprawia, że karma zachowuje swój smak i wartościowe substancje odżywcze Josera MinisBest w skrócie: Wysokiej jakości karma dla szczeniąt, dla psów ras małych początkując pomiędzy 4.

a 8. Tygodniem życia produkowana z myślą o fazie wzrostu i do niej dobrana Profilaktyka zębów: składniki odżywcze ograniczają ryzyko tworzenia się kamienia nazębnego Mini krokieciki: rozmiar XS, dobrany do rozmiaru pyszczka niedużych psów nadzwyczajne połączenie elementów odżywczych: wspomaga zdrowy rozwój Z jagnięciną i łososiem: wysokiej jakości białka, lekkostrawne i pyszne Z wartościowymi kwasami tłuszczowymi: wspomagają rozwój funkcji mózgu i zdrowie skóry i sierści Lekkostrawna: odciąża jelita i zagwarantuje zwarty stolec Z L-karnityną: w połączeniu z wysokiej jakości źródłami białka zagwarantuje solidną, pozbawioną tłuszczu masę mięśniową Zdrowe serce: tauryna i L-karnityna wspomagają pracę serca jeszcze dla dorosłych psów mini: można podawać jeszcze dorosłym psom bez specjalnego zmieniania diety 100% naturalna: niemodyfikowana genetycznie, bez barwników, zapachów czy konserwantów wytwarzana w Niemczech: jakość kontrolowana w firmowym laboratorium Josera Wysoka akceptacja: pyszne krokieciki Ochrona aromatu: zamykane opakowanie pozwala zachować smak i wartościowe komponenty odżywcze --!> Wskazówka: Tak jak przy każdym innym produkcie, należy uważać na psa w trakcie zabawy.

Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz zniszczenie albo brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia."

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.