Menu

ROYAL CANIN Dog diabetic 410 g mokra karma dla dorosłych psów z cukrzycą - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent Royal Canin 
  • Rodzaj mokre 

Opis

Royal Canin Diabetic 400g dużo chorób cywilizacyjnych dopada także Nasze Psiaki, tak jest i z cukrzycą. To trudna choroba, która jest wymagająca i głównie trwa już do końca życia Psiaka. Gdy lekarz zastosuje leczenie, po uprzednich badaniach, to czas dla Ciebie, potrzebna jest zmiana diety na taką, która wesprze Psiaka podczas leczenia.

Dieta ta, to pełnoporcjowa karma, która usprawnia kontrolowanie cukru we krwi, a znamionuje się niską zawartością węglowodanów. Odpowiednią dawkę dzienną ustali Twój lekarz weterynarii. Dodatkowym plusem są przeciwutleniacze zawarte w karmie, w postacie witamin E i C, które opóźniają procesy starzenia.

Pamiętaj, przed pierwszym podaniem specjalistycznej diety weterynaryjnej skonsultuj się z Twoim lekarzem weterynarii, a wizyty kontrolne, powinny odbywać się regularnie, w terminie ustalonym przez lekarza prowadzącego.

Jeśli stan zdrowia Twojego Psiaka ulegnie pogorszeniu, bezzwłocznie skontaktuj się z weterynarzem. Co ważne, pacjenci często są zestresowani gwałtowną zmianą karmy, postaraj się podawać nową dietę poprzez około 7 dni, tak aby z każdym dniem zwiększać dawkę nowej, a ograniczać dotychczasową.

Wracając do posiłku, ta puszka, to wilgotna alternatywa dla Psiaków, które mimo choroby nie mogą zrezygnować z mokrej karmy lub dla tych, które mają problem z gryzieniem. W diecie obniżono poziom węglowodanów, co ogranicza hiperglikemie po posiłkową, do tego włókno pokarmowe wykorzystane w diecie spowolni tempo wchłaniania w jelicie cienkim, a równocześnie pomoże kontrolować poziom cukru we krwi u pacjenta.

Ten wariant jedzenia powiększa wrażliwość na insulinę, dlatego niezbędna jest systematyczna kontrola cukru we krwi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.