Menu

ROYAL CANIN MEDIUM STARTER MOTHER & BABYDOG 12KG

Cechy produktu

  • Producent Royal Canin 
  • Wielkość opakowania 12 kg
  • Rodzaj suche 
  • Wiek psa szczenięta 
  • Przeznaczenie dla aktywnych 

Opis

Royal Canin Medium Starter Mother Babydog przeznaczony jest dla psów średniej wielkości o masie 11 - 25 kg i optymalnie zaspokaja potrzeby suczek i jej szczeniąt w ciągu pierwszych pięciu faz: ciąża, poród, karmienie, odstawianie, a także 1.

faza wzrostu szczeniąt do 2. Miesiąca życia. Kompleks Start zawiera, obok cennych elementów odżywczych, konieczne dodatki, które wspomagają trawienie u młodych szczeniąt oraz wzmacnia ich naturalne mechanizmy obronne.

Ciężarne i karmiące suczki potrzebują karmy suchej dostosowanej do ich unikalnych potrzeb w tym okresie. Na dodatek szczenięta od 4. Tygodnia życia potrzebują dodatkowej karmy wspomagającej je w okresie dorastania.

W ostatnich 3-4 tygodniach ciąży, masa i wielkość płodu silnie przyrastają. Z tego powodu suczka potrzebuje obszerniejszej ilości karmy. Dla produkcji mleka w okresie laktacji, suczka potrzebuje optymalnej ilości kalorii i dużo wody.

znaczny zużycie energii zapobiega także znacznej utracie wagi. Royal Canin Medium Starter Mother Babydog z kompleksem Start pozostał zaprojektowany tak, aby zaspokojać specjalne zapotrzebowania suczek w ciąży i karmiących, a także ich szczeniąt.

Zawartość energetyczna jest dobrana do podwyższonego potrzeby na energię ciężarnych i karmiących suczek, co zezwala na zachowanie sił w tym ważnym okresie. Szczenięta, od 4. Tygodnia po urodzeniu, mogą być karmione karmą półpłynną.

W tym czasie osiągają one poziom rozwoju, w którym coraz mniej potrzebują mleka, natomiast rozszerza się ich zapotrzebowanie na pokarm stały. Royal Canin Medium Starter Mother Babydog w skrócie: Karma sucha dla szczennych suczek (od 42.

tygodnia ciąży) i szczeniąt psów średnich ras pomiędzy 11 - 25 kg Zapewnij zdrowie szczeniętom i ich mamie Kompleks Startowy wzmacnia niepodatność i ulepsza trawienie, receptura zapewnia wsparcie w fazie ciąży i karmienia, a możliwość zmiękczenia karmy dba o łatwe przyjmowanie pokarmu.

unikatowe krokiety Dzięki swoim niewielkim wymiarom krokiety są nietrudne do zgryzienia oraz mogą zostać rozmiękczone do apetycznego musu. Wsparcie podczas pierwszych etapów życia: ciąży, porodu, karmienia, odstawienia oraz pierwszej fazy wzrostu do 2.

miesiąca życia Dla suczek w okresie ciąży i karmienia: ich specjalne zapotrzebowania żywieniowe są uwzględnione w ramach przypasowanego profilu żywieniowego z dużą zawartością części odżywczych i odpowiednią ilością kalorii Dla szczeniąt: w fazie odstawiania od 4.

tygodnia, jako wsparcie w przestawieniu na pokarm stały Kompleks Start: określona kompilacja substancji odżywczych w mleku matki oraz specjalnych dodatków, wspiera trawienie i układ niepodatnościowy u szczeniąt Jakość karm Royal Canin: Wszystkie produkty Royal Canin podlegają dużym kontrolom, które dbają o zapewnienie optymalnej jakości karm.

Produkty te stawiają sobie za cel sprostanie takim potrzebom psów, jak jednostkowe zapotrzebowanie na elementy odżywcze, a także przypasowanie do stylu życia. Oznacza to, iż podając karmę Royal Canin Twojemu ulubieńcowi, zapewniasz mu wysokiej jakości, wyważone odżywianie.

Pełnowartościowe połączenie: Linia artykułów Royal Canin Size zaopatruje Twojego szczeniaka w nadzwyczajne połączenie pożywienia suchego, a także mokrego, które zagwarantuje mu zdrowe i wyważone odżywianie. Czy wiesz, że produkty linii Royal Canin Size składają się z dwóch pełnowartościowych części? Stanowią je chrupiące krokiety i genialne kawałeczki w sosie, które doskonale się nawzajem uzupełniają.

Dlaczego aby nie wypróbować finezyjnych kawałków mięsa jako dodatku do karmy suchej? Dzięki swej zróżnicowanej wielkości, krokiety dostosowane są do szczeniąt niewielkich, przeciętnych i obszernych rozmiarów, doskonale mieszcząc się w ich pyszczkach.

Podając Twojemu szczeniakowi karmę Royal Canin zapewniasz mu wyważone odżywianie, dokładnie dopasowane do jego potrzeb. Karmę mokrą Royal Canin Starter Mousse Mother Babydog znajdziesz tutaj: Royal Canin Starter Mousse Mother Babydog, 12 x 195 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.