Menu

Arktek GeForce GT730 LP 2GB

Cechy produktu

  • Producent Arktek 
  • Pamięć RAM 2 GB

Opis

Arktek GeForce GT730 LP 2GB

Karta graficzna GeForce GT do multimediów oparta jest na chipsecie nVidia GeForce GT 730. Zmodernizuj swój sprzęt o nowy, przeznaczony układ graficzny NVIDIA® GeForce® GT 730 i ciesz się superszybkim oglądaniem sieci oraz niewiarygodnymi możliwościami w zakresie edycji fotografii i wideo. Układ GT 730 zagwarantuje także trzykrotnie wyższą efektywność w grach, w porównaniu do zintegrowanego układu graficznego, gwarantując równocześnie niezawodność i stabilność dzięki oprogramowaniu GeForce® Experience.


Dwa świeże tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA

Funkcja antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być obciążająca i może niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. FXAA to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala dostać spektakularne, gładkie linie, przy znikomym wpływie na sprawność. Drugi tryb, TXAA jest opcją przystępną w grze, która łączy technikę MSAA, filtrowania tymczasowego i przetwarzania końcowego dla jeszcze wyższej jakości wizualnej.


technologia NVIDIA PhysX

Pełna obsługa technologia NVIDIA PhysX zezwala na obcowanie z zupełnie nową klasą fizycznej interakcji, zapewniającą bardziej dynamiczne i realistyczne wrażenia w grach na komputerach z układami GeForce. Dzięki układowi GPU NVIDIA GeForce w swoim komputerze PC, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.