Menu

ASUS GeForce RTX 2060 ROG STRIX OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent ASUS 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce RTX 2060 

Opis

Karty graficzne ROG GeForce RTX ™ są oparte na architekturze GPU Turing ™ i w pełni nowej platformie RTX. Gwarantuje to do 6x wydajność kart graficznych poprzedniej generacji i zagwarantuje moc śledzenia w czasie rzeczywistym i nienaturalną inteligencję w grach.

Wykorzystaj świeże efekty wizualne i techniki renderowania, by uzyskać bardziej realistyczną rozgrywkę. Nagrywaj i udostępniaj swym znajomym filmy, zrzuty ekranu i transmisje na żywo o wysokiej jakości dzięki NVIDIA Shadowplay.

zastrzeżone wentylatory zapewniają wysokie ciśnienie powietrza, obniżony poziom hałasu, wytrzymałość na kurz z certyfikatem IP5X i tryb 0dB do cichego grania. Technika MaxContact umożliwia 2 razy więcej kontaktu z układem GPU w celu poprawy transferu ciepła.

technika Auto-Extreme wykorzystuje automatykę w celu powiększenia niezawodności. Super Alloy Power II posiada dławiki ze stopu wysokiej jakości, kondensatory z polimeru stałego oraz układ poziomów mocy o znacznej mocy do zasilania rdzeni Turinga.

ASUS FanConnect II wyposaża 2 sterowane hybrydowo głowice wentylatorów dla stosownego chłodzenia systemu. GPU Tweak II zagwarantuje instynktowne podkręcanie wydajności i kontrolę termiczną.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.