Menu

Asus Karta graficzna ROG STRIX GeForce RTX 2070S A8G GAMING GDDR6

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane poprzez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, nienaturalnej inteligencji oraz programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 gwarantują absolutną produktywność w grach, o której wszyscy marzymyRAY TRACING JEST JUŻ przystępnYNvidia RTX™ symuluje fizyczne zachowanie się światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki w kinowej jakości, nawet w sytuacji najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.DODATKOWA skutecznOŚĆ - ZA DARMOGeForce RTX jest jedyną platformą, która wspiera DLSsS 2.0.

technologię, która wykorzystuje SIzwiększyć wydajność w grach. Maksimum klatek na sekundę. Maksimum jakości. Napędzane poprzez sztuczną inteligencję.GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆPlatforma GeForce RTX wspiera najnowsze technologie.

Interfejs API DirectX 12 Ultimate przenosi gry na zupełnie nowy poziom realizmu dzięki obsłudze ray tracingu, modułów cieniowania Mesh Shader, a także technice Variable Rate Shading i Sampler FeedbackFRAMES WIN GAMESSzybsza karta graficzna gwarantuje wyższą czestotliwość generowania klatek.

dzięki temu szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz pokaźniejszą szansę na trafienie w cel. Uzyskaj przewagę, której potrzebujesz, grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ za każdym razem GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, producent NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu rozszerzenia produktywności, eliminacji błędów i poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście za każdym razem z atestem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry za pomocą jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.