Menu

Gainward GeForce GTX 1660 Ti Pegasus OC 6GB GDDR6 192 bit

Cechy produktu

  • Producent Gainward 
  • Szyna pamięci 192 bit
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 
  • Chipset GeForce GTX 1660 Ti 

Opis

Karta graficzna marki Gainward zagwarantuje wysoką skuteczność na potrzeby gier, zachowując stabilność pracy w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu mocnych miedzianych ciepłowodów i gęsto upakowanych finów radiatora, układ chłodzenia pracuje z wysoką skutecznością.

bardzo prawidłowo odprowadza ciepło z GPU, żeby następnie rozproszyć je za sprawą pojedynczego i wyjątkowo produktywnego wentylatora. Równocześnie, karta zachowuje kompaktowe wymiary. Oferuje w najnowszych grach sprawność porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070.

O niezmiennie jednostajną pracą zadba nad wyraz sprawny układ chłodzenia, a dzięki oparciu na rewolucyjnej architekturze NVIDIA Turing, karta oferuje wyjątkowe osiągi. Wszystko to pozwoli Ci radować się każdą rozgrywką.

Specjalny koder sprzętowy karty GTX 1660 Ti zagwarantuje o 15% wyższą sprawność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i jest zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS). Ciesz się niewiarygodną wydajnością i jakością obrazu w trakcie strumieniowania na żywo w serwisach Twitch i YouTube....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.