Menu

Gainward GeForce RTX 2070 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent Gainward 
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce RTX 2070 

Opis

Karta graficzna oparta została na najnowszych rozwiązaniach przygotowanych przez markę Nvidia. Rdzenie Turing zapewniają zupełnie nowe doznania płynące z gier – jednocześnie oświetlenie, jak i generowane efekty specjalne są teraz wyraźnie bardziej realistyczne.

Za utrzymanie wysokiego poziomu klatek na sekundę odpowiada 8 GB pamięci GDDR6 o taktowaniu 14000 MHz, a także częstotliwość rdzenia wynosząca 1620 MHz. Karta wyekwipowana jest w technikę ray tracing, która otwiera prawdziwy poziom fotorealizmu.

To funkcja śledzenia promieni, która winduje doświadczenia płynące z gamingu na zupełnie nowy poziom, dostarczając efektów w czasie rzeczywistym w postaci starannego odwzorowania światła, cieni, a na ogół odbić.

Nad słuszną temperaturą karty graficznej czuwają dwa wentylatory, umieszczone nad masywnym radiatorem. Skutecznie rozpraszają ciepło generowane przez GPU, utrzymując jednocześnie wysoką kulturę pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.