Menu

GIGABYTE GeForce GTX 1660 GAMING OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce GTX 1660 

Opis

Zbudowany w architekturze NVIDIA Turing, nowy układ graficzny GTX 1660 proponuje w grach niesamowitą wydajność. Dzięki czemu możesz radować się wyjątkowo płynną i stabilną rozgrywką, o którą zadba w dodatku układ chłodzenia Windforce 3X.

Gigabyte GeForce GTX 1660 GAMING OC to potężna i wytrzymała kompozycja, która da Ci przewagę w kolejnych rozgrywkach. Umieszczone z boku karty podświetlane logo Gigabyte możesz spersonalizować według własnego gustu, nadając mu ulubione barwy i efekty świetlne.

Co ważne, karta jest kompatybilna z RGB Fusion 2.0. Dzięki jednoczesnemu realizowaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technologii cieniowania oraz nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, shadery zgodne z architekturą Turing pozwalają na niesamowity wzrost sprawności we współczesnych grach.

Gigabyte GeForce GTX 1660 WINDFORCE OC wyekwipowano w ultra sprawny układ chłodzenie Windforce 3X. Trzy kręcące się w przeciwnych kierunkach 80 mm wentylatory redukują problem turbulencji, wytwarzając płynniejszy i lepiej rozpraszający ciepło strumień powietrza.

Ten owiewa aluminiowy radiator, w którym zatopione zostały trzy kompozytowe ciepłowody przylegające bezpośrednio do GPU. Takie rozwiązanie gwarantuje wspaniałe chłodzenie i stabilność podczas rozgrywki. Natomiast w przypadku niskiego obciążenia zasobów karty, system 3D Active Fan w pełni wyłączy wentylatory.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.