Menu

GIGABYTE GeForce GTX 1660 OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce GTX 1660 

Opis

Zbudowany w architekturze NVIDIA Turing, nowy układ graficzny GTX 1660 proponuje w grach niesamowitą sprawność. Dzięki temu możesz cieszyć się wyjątkowo płynną i jednostajną rozgrywką, o którą zadba w dodatku układ chłodzenia Windforce 2X.

Gigabyte GeForce GTX 1660 OC to mocna i wytrzymała konstrukcja, która da Ci przewagę w kolejnych rozgrywkach. Dzięki jednoczesnemu wykonywaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technologii cieniowania i nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, shadery zgodne z architekturą Turing umożliwiają niesamowity wzrost produktywności we współczesnych grach.

System chłodzenia WINDFORCE 2X wyekwipowany jest w 2x niepowtarzalne wentylatory łopatkowe o średnicy 90 mm, alternatywny wentylator wirowy, kompozytowy miedziany kabel grzewczy z bezpośrednim dotykiem i funkcję aktywnego wentylatora 3D, co razem zapewnia wydajną zdolność rozpraszania ciepła dla wyższych osiągów w niższych temperaturach.

w sytuacji niskiego obciążenia zasobów karty, system 3D Active Fan w pełni wyłączy wentylatory.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.