Menu

GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti IX OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

Karta graficzna GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti MINI ITX OC 6G Karta graficzna powstała z myślą o użytkownikach preferujących wysoką sprawność i chcących zamknąć ją w kompaktowej obudowie. Za sprawą architektury NVIDIA Turing, karta Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti MINI ITX OC proponuje w najnowszych grach efektywność porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070.

Możesz radować się wyjątkowo płynną rozgrywką, o której stabilność zadba ponadto wyjątkowo wydajny układ chłodzenia. Zaprojektowany poprzez Gigabyte układ chłodzenia karty GTX 1660 Ti MINI ITX OC posiada 90mm wentylator o specyficznym kształcie.

Odpowiada on za efektywne rozpraszanie ciepła nagromadzonego w aluminiowym radiatorze. Tam z kolei ciepło zostało doprowadzane przez miedziano-kompozytowy ciepłowód przylegający bezpośrednio do GPU. Możesz mieć pewność jednostajnej pracy karty choćby pod znacznym obciążeniem.

Z kolei gdy temperatura spadnie poniżej pewnego poziomu, wentylator wyłączy się w całości. Specjalny koder sprzętowy karty GTX 1660 Ti gwarantuje o 15% wyższą skuteczność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i jest zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS)....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.