Menu

GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

wytworzona z wykorzystaniem progresywnej architektury NVIDIA Turing, karta Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC proponuje w najnowszych grach produktywność porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070. Możesz cieszyć się wyjątkowo płynną rozgrywką, o której stabilność zadba wyjątkowo skuteczny układ chłodzenia Windforce 2X.

Zyskujesz także gwarancję długiej niezawodności, gdyż kartę zbudowano w oparciu o najwyższej jakości oraz zabezpieczono wysmakowanym backplatem. Dzięki jednoczesnemu realizowaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technice cieniowania i nowej zunifikowanej architekturze pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w stosunku do poprzedniej generacji kart, shadery zgodne z architekturą Turing umożliwiają niesamowity wzrost sprawności we współczesnych grach.

Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC zaopatrzono w zaawansowany i sprawny układ chłodzenia Windforce 2X. Dwa kręcące się w przeciwnych kierunkach 90mm wentylatory redukują problem turbulencji, stwarzając płynniejszy i lepiej rozpraszający ciepło strumień powietrza.

Ten owiewa aluminiowy radiator, w którym zatopiony został kompozytowy ciepłowód przylegający bezpośrednio do GPU. Zagwarantuje to idealne chłodzenie i stabilność podczas rozgrywki, a w razie niskiego obciążenia systemu, wentylatory wyłączą się w całości.

Specjalny koder sprzętowy karty GTX 1660 Ti zapewnia o 15% wyższą skuteczność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i jest zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS)....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.