Menu

GIGABYTE GeForce RTX 2060 WindForce OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Typ pamięci DDR6 
  • Chipset GeForce RTX 2060 

Opis

Karta graficzna GeForce RTX 2060 WINDFORCE OC 6G korzysta z nowoczesnego systemu chłodzenia, który sprawdza się w każdej sytuacji. Został oparty na dwóch obfitych wentylatorach, które kręcą się w przeciwnych kierunkach.

dzięki czemu redukowany jest efekt turbulentnego przepływu powietrza, zmniejszający efektywność chłodzenia. Za sprawą systemu Alternate Spining, powietrze jest schładzane przez cały czas. Karta GeForce RTX 2060 WINDFORCE OC 6G została wytwarzana do obsługi najnowszych gier typu AAA, a także ambitnych produkcji indie.

Utrzymanie wysokiego poziomu klatek na sekundę zagwarantuje pomiędzy innymi 6 GB pamięci GDDR6 oraz skuteczna częstotliwość taktowania na poziomie 14000 MHz. To jednak nie wszystko, ponieważ system G-SYNC powiększający moc obliczeniowa w grach, a także szereg nowych technice architektura Turing, Ray Tracing przekładają się na wzrost realizmu w trakcie generowania oświetlenia, cieni i efektów specjalnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.