Menu

Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 2080SUPER GAMING OC WHITE 8GB 256bit GDDR6 HDMI/3DP

Cechy produktu

  • Producent Gigabyte 
  • Szyna pamięci 256 bit
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Typ pamięci DDR6 
  • Wyjścia HDMI 

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane poprzez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, sztucznej inteligencji i programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 . , grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ zawsze GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, firma NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu zwiększenia skuteczności, eliminacji błędów oraz poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście za każdym razem z dokumentem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry za pomocą jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.