Menu

HP Quadro P2200 5GB (4)DP GFX

Cechy produktu

  • Producent HP 
  • Wyjścia DisplayPort 
  • Chipset Quadro P 2200 

Opis

Moc i efektywność w kompaktowej obudowie.

Quadro P2200 to genialna równowaga pomiędzy produktywnością, interesującymi funkcjami i kompaktową obudową, zapewniająca niesamowite doznania twórcze i efektywność w wielu mistrzowskich aplikacjach 3D. Wyekwipowana w procesor graficzny Pascal z 1280 rdzeniami CUDA, dużą pamięcią GDDR5X o pojemności 5 GB i możliwością obsługi do czterech wyświetlaczy 5K (5120x2880 przy 60 Hz) w trybie natywnym. Przyspiesz proces opracowywania produktów i tworzenia treści dzięki procesorowi graficznemu, który zapewnia płynną interaktywność, niezbędną do pracy z obszernymi scenami i modelami.

Karty Quadro są certyfikowane dla szerokiej gamy wyrafinowanych fachowych aplikacji, przetestowanych przez wiodących producentów stacji roboczych i wspieranych przez globalny zespół specjalistów ds. Pomocy technicznej. Dzięki temu możesz spokojnie skupić się na jak najkorzystniejszej pracy. Niezależnie od tego, czy budujesz bezprecedensowe produkty, czy opowiadasz atrakcyjnie żywe wizualne historie, Quadro zagwarantuje doskonałą efektywność.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.