Menu

Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 2070-O8G OC

Cechy produktu

  • Chipset GeForce RTX 2070 

Opis

2 wentylatory. 2 razy ulepszona zabawa Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 2070 ostarcza graczom wrażeń z najnowszej platformy NVIDIA Turing w ich najczystszej postaci, łącząc w sobie produktywność i prostotę wykonania jak żadna inna karta w przeszłości.

Przy projektowaniu karty Dual GeForce RTX 2070 wykorzystano innowacyjne technologie chłodzenia wywodzące się z rozwiązań wykorzystywanych we flagowych kartach graficznych STRIX, a przy tym treść przeważa tutaj nad formą, dzięki temu jest ona genialna do instalacji w dobrze zrównoważonych systemach.

Zapnij pasy i przygotuj się na korzystanie z najnowocześniejszych technologii gamingowych. Zastrzeżone wentylatory Wing-blade Wentylatory z zastrzeżoną konstrukcją Wing-blade gwarantują chłód i cichą pracę i o 105% wyższe statyczne ciśnienie powietrza nad radiatorem – w porównaniu do klasycznych wentylatorów osiowych.

Ochrona przed pyłem w stopniu IP5X uszczelnia wnętrze wentylatora i zapobiega wnikaniu cząsteczek kurzu do jego wnętrza, w efekcie czego wszystko zawsze pracuje płynnie. Konstrukcja o szerokości na 2,7 gniazda Ta generacja kart graficznych korzysta z konstrukcji zajmującej 2,7 gniazda i umożliwiającej instalację obszerniejszych radiatorów – bo w tym przypadku im pokaźniejsze, tym lepsze.

zwiększyliśmy łączną powierzchnię naszego układu chłodzenia o 50% w kontraście do modeli poprzedniej generacji. Jeśli zatem chcesz wycisnąć z karty GeForce RTX 2070 z serii Dual maksymalną osiągalną wydajność, nasze najnowsze rozwiązania konstrukcyjne zapewnią Ci o dużo obszerniejsze pole manewru w zakresie podkręcania.

Jeżeli natomiast potrzebujesz karty graficznej proponującej niesamowite wrażenia na zasadzie plug-and-play, dodatkowa powierzchnia do rozpraszania ciepła sprawi,podczas rozgrywki wentylatory będą pracowały z niższą prędkością.

Ochronna płyta tylna Gęsto upakowana płytka drukowana karty graficznej Dual GeForce RTX 2070 jest umocniona aluminiową płytą tylną, która powiększa stabilność strukturalną całej konstrukcji, zapobiega zginaniu i zabezpiecza oraz ścieżki sygnału przed zniszczeniem.

nadzorujesz, ustawiasz i dostrajasz Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Umożliwia ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień i daje możliwość monitorowania wszelkich danych w czasie rzeczywistym przy pomocy dostosowywanego pulpitu ekranowego.

Zintegrowano w dodatku nowoczesne sterowanie wentylatorami i dużo innych funkcji, które pomogą Ci adekwatnie zastosować moc swojej karty graficznej. Płynna praca Karta graficzna Dual GeForce® RTX 2070 korzysta z technologii wyświetlania NVIDIA® G-SYNC™, która zapewnia najbardziej płynne i najszybsze efekty wizualne w czasie gry, jakie tylko są możliwe, eliminując rwanie obraz...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.