Menu

Karta graficzna ASUS GeForce GTX 1660 Phoenix OC 6GB

Cechy produktu

  • Chipset GeForce GTX 1660 

Opis

potężne uderzenie Karta graficzna ASUS Phoenix GeForce® GTX 1660 zapewnia wysoką moc oraz rozdzielczość, a wszystko to w wytrzymałej i kompaktowej konstrukcji gniazda. Dysponuje ona tylko jednym wentylatorem o konstrukcji Wing-blade, która jest zmienionym rozwiązaniem znanym z kart graficznych najwyższej klasy.

zapewnia to karcie Phoenix przewagę nad konkurentami w zakresie skuteczności, a jednocześnie zezwala na wykorzystanie tak kompaktowych rozmiarów, żeby można ją było instalować w większości progresywnych obudów komputerowych.

Podobnie jak jej imiennik karta Phoenix znamionuje się długą żywotnością, proponując takie funkcję jak oporność na pył w klasie IP5X, wentylatory z podwójnym łożyskiem kulkowym i technologię Auto-Extreme.

Jeśli szukasz zwinnego partnera, który przez sporo kolejnych lat pomoże Ci przetwarzać piksele, ASUS Phoenix to bestia doskonała dla Ciebie. Wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym Każdy rodzaj łożysk ma swoje wady i atuty.

Podwójne łożyska kulkowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością i proponują dwa razy dłuższą żywotność aniżeli konstrukcje z łożyskami kołnierzowymi. Wentylatory o konstrukcji Wing-blade opatentowane wentylatory o konstrukcji Wing-blade mają opadające końcówki na każdej łopatce, co pomaga obniżyć opór powietrza i zwiększa geometryczną rozpiętość skrzydła bez zajmowania dopełniającej powierzchni.

wytrzymałość na pył w klasie IP5X Kurz jest dla wentylatorów wrogiem numer jeden. Łatwo jest wyczyścić łopatki, ale rozłożenie pokrywy na części w celu usunięcia pyłu, jaki dostał się do środka, nie jest już takie proste.

Na szczęście jednak ochrona przed pyłem w klasie IP5X nie dopuszcza cząsteczek zanieczyszczeń do wnętrza, zapobiegając w ten sposób spadkowi produktywności wraz z upływem czasu. Technologia Auto-Extreme technika Auto-Extreme to samoczynny cykl produkcyjny, który wyznacza nowe standardy branżowe przez wykonanie całego lutowania w pojedynczym kroku.

Udało się w ten sposób zredukować obciążenie termiczne oraz uniknąć stosowania agresywnych chemikaliów, co w końcowym efekcie obniża negatywny wpływ na środowisko naturalne, obniża zużycie energii podczas produkcji oraz ogólnie zagwarantuje bardziej niezawodny artykuł końcowy.

Kompaktowa kompozycja Karta graficzna Phoenix GeForce GTX 1660 oferuje potężną moc renderowania w kompaktowej obudowie gwarantującej maksymalną kompatybilność z najnowszymi obudowami komputerowymi. Nadzorujesz, ustawiasz i dostrajasz Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom.

umożliwia ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień, a także daje możliwość monitorowania wszystkich danych w czasie rzeczywistym przy pomocy regulowanego pulpitu ekranowego.

Zintegrowano na dodatek zaawans...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.