Menu

Karta graficzna ASUS GeForce GTX 1660 Ti Phoenix OC 6GB

Cechy produktu

  • Chipset GeForce GTX 1660 Ti 

Opis

solidne uderzenie Karta graficzna ASUS Phoenix GeForce® GTX 1660 Ti gwarantuje wysoką moc w wytrzymałej i kompaktowej konstrukcji zajmującej tylko dwa gniazda. Nasza zastrzeżona konstrukcja Wing-Blade funkcjonuje w parze z podwójnym łożyskiem kulkowym dla zapewnienia wysokiej efektywności i niesamowitej wytrzymałości.

Jeśli nadal nie masz pewności, co do wytrzymałości karty Phoenix, weź pod uwagę fakt, że każdy egzemplarz jest wyprodukowany przy użyciu technice Auto-Extreme, automatycznego procesu produkcyjnego wyznaczającego nowy kanon jakości.

Jeśli zatem szukasz trwałego towarzysza do napędzania Twojej rozgrywki poprzez sporo nadchodzących lat, ASUS Phoenix będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym Każdy typ łożysk ma swoje wady i zalety.

Podwójne łożyska kulkowe wyróżniają się wysoką wytrzymałością i oferują dwa razy dłuższą żywotność aniżeli konstrukcje z łożyskami kołnierzowymi. Wentylatory o konstrukcji Wing-blade opatentowane wentylatory o konstrukcji Wing-blade mają opadające końcówki na każdej łopatce, co pomaga zniżyć opór powietrza i zwiększa geometryczną rozpiętość skrzydła bez zajmowania uzupełniającej powierzchni.

technika Auto-Extreme technika Auto-Extreme to zautomatyzowany proces produkcyjny, który wyznacza nowe standardy branżowe przez wykonanie całego lutowania w pojedynczym kroku. Udało się w ten sposób zredukować obciążenie cieplne oraz uniknąć używania agresywnych chemikaliów, co w końcowym efekcie ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne, obniża zużycie energii w trakcie produkcji, a także ogólnie gwarantuje bardziej bezusterkowy towar końcowy.

monitorujesz, ustawiasz i dostrajasz Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Pozwala na ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień, a także daje możliwość monitorowania wszystkich danych w czasie rzeczywistym przy pomocy dostosowywanego pulpitu ekranowego.

Zintegrowano dodatkowo innowacyjne sterowanie wentylatorami i niemało innych funkcji, które pomogą Ci optymalnie użyć moc swojej karty graficznej. Płynna praca Ta karta graficzna obsługuje technologię wyświetlania NVIDIA G-SYNC dla superpłynnej częstotliwości odświeżania.

Ciesz się grami AAA bez denerwujących efektów „rwania obrazu" i zacinania animacji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.