Menu

Karta graficzna ASUS GeForce Rog Strix RTX 2060 A6G Gaming

Cechy produktu

  • Chipset GeForce RTX 2060 

Opis

USUŃ KONKURENTÓW W CIEŃ Karta graficzna ROG Strix GeForce RTX 2060 jest wynikiem połączenia zalet najlepszej GPU od NVIDIA z talentem ekskluzywnej grupy specjalistów, dzięki temu jest w stanie zapewnić graczom scenę do epicznej rozgrywki.

Dostarczając gigantycznej mocy karta ta zezwala na Ci dalsze powiększenie limitów podkręcania, a jej dopracowany do perfekcji układ chłodzenia sprawia, iż to wydajność platformy Turing za każdym razem będzie w centrum zainteresowania.

Masz ponadto do dyspozycji cały arsenał różnorodnych narzędzi, które umożliwiają spersonalizowanie i dostrojenie tego ekstremalnego pod każdym względem sprzętu – to Ty osobiście wszystkim zarządzasz. Opatentowane wentylatory Wing-blade Nasze wentylatory z zastrzeżoną konstrukcją Wing-blade gwarantują chłód i cichą pracę i o 105% wyższe statyczne ciśnienie powietrza nad radiatorem – w kontraście do tradycyjnych wentylatorów osiowych.

Ochrona przed pyłem w stopniu IP5X uszczelnia wnętrze wentylatora i uniemożliwia wnikaniu cząsteczek kurzu do jego wnętrza, w rezultacie czego wszystko zawsze pracuje płynnie. Technika 0dB wstrzymuje pracę wentylatorów, jeśli temperatura rdzenia GPU utrzymuje się poniżej 55°C, co pozwala Ci cieszyć się mniej wymagającymi grami w całkowitej ciszy.

Gdy natomiast temperatura wzrośnie, wentylatory samoczynnie ponownie się uruchomią. Technologia MaxContact MaxContact to pierwsza tego typu w branży technologia, która wykorzystuje maszynowy cykl produkcji do stworzenia radiatora o powierzchni znamionującej się 2 razy pokaźniejszą stycznością z chipem GPU konwencjonalne radiatory, a w efekcie udoskonalony transfer cieplny.

technologia Auto-Extreme Wszystkie karty graficzne ROG Strix są tworzone przy użyciu technice Auto-Extreme to samoczynny cykl produkcyjny, który wyznacza nowe standardy branżowe przez wykonanie całego lutowania w pojedynczym kroku.

Udało się w ten sposób zredukować obciążenie termiczne , a także uniknąć używania agresywnych chemikaliów, co w końcowym efekcie ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne, zniża zużycie energii podczas produkcji, a także ogólnie zagwarantuje bardziej bezawaryjny artykuł końcowy.

umocniona budowa Nasi inżynierowie trzykrotnie rozszerzyli niepodzielność strukturalną karty graficznej ROG Strix GeForce RTX 2060 poprzez zastosowanie usztywnionej konstrukcji, która zapobiega nadmiernemu skręcaniu i zginaniu na boki płytki drukowanej.

nadzorujesz, ustawiasz i dostrajasz Oprogramowanie ASUS GPU Tweak II przenosi dostrajanie karty graficznej na wyższy poziom. Pozwala na ono dostrojenie najważniejszych parametrów pracy, w tym taktowania rdzenia karty graficznej, częstotliwości pracy pamięci, poziomu napięcia i wielu innych ustawień, a także daje możliwość monitorowania wszystkich danych w czasie rzeczywistym przy pomocy dostosowywanego pulpitu ekranowego.

Zintegrowano także zaawa...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.