Menu

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 3X 8GB

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

GEFORCE RTX™ - PLATFORMA GOTOWA NA PRZYSZŁOŚĆRewolucyjna architektura NVIDIA Turing™ i platforma GeForce RTX łączą w sobie możliwości oferowane poprzez rozwiązania z zakresu ray tracingu w czasie rzeczywistym, nienaturalnej inteligencji i programowalnego cieniowania.

Naładowane pamięcią GDDR6 zapewniają absolutną produktywność w grach, o której wszyscy marzymyRAY TRACING JEST JUŻ przystępnYNvidia RTX™ symuluje fizyczne zachowanie się światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki w kinowej jakości, choćby w sytuacji najszczególniej wymagających pod względem graficznym gier.DODATKOWA produktywnOŚĆ - ZA DARMOGeForce RTX jest jedyną platformą, która wspiera DLSsS 2.0.

technikę, która wykorzystuje SIpowiększyć wydajność w grach. Maksimum klatek na sekundę. Maksimum jakości. Napędzane przez nienaturalną inteligencję.GOTOWY NA PRZYSZŁOŚĆPlatforma GeForce RTX wspiera najnowsze technologie.

Interfejs API DirectX 12 Ultimate przenosi gry na zupełnie nowy poziom realizmu dzięki obsłudze ray tracingu, modułów cieniowania Mesh Shader oraz technologii Variable Rate Shading i Sampler FeedbackFRAMES WIN GAMESSzybsza karta graficzna zapewnia wyższą czestotliwość generowania klatek.

dzięki czemu szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz większą szansę na trafienie w cel. Uzyskaj przewagę, której Ci trzeba, grając na układach GeForce®, przy 144 FPS i więcejBĄDŹ zawsze GAME READYPrzed każdą ważną premierą gry, marka NVIDIA współpracuje z jej twórcami w celu zwiększenia wydajności, eliminacji błędów oraz poprawy komfortu rozgrywki.

Oczywiście za każdym razem z certyfikatem WHQL.WYCISNIJ 100% ZE swej KARTY GRAFICZNEJWykorzystaj w pełni swój profesor graficzny. GeForce Experience™ pozwala przechwytywać i udostępniać filmy i zrzuty ekranu, optymalizować ustawienia gry przy pomocy jednego kliknięcia i stale aktualizować sterowniki.Szybsza karta graficzna zapewnia wyższą częstotliwość generowania klatek.

Dzięki wyższej częstotliwości generowania klatek szybciej zobaczysz akcję na ekranie i zyskasz pokaźniejszą szansę na trafienie w cel. Właśnie dlatego gracze korzystający z ulepszonych kart graficznych lepsze przeciętne współczynniki Kill/Death (KD)[--[widget11305::core/enp_responsive.widget.video_widget::enp_responsive_form_type_video_widget%5Bprovider%5D=youtube&enp_responsive_form_type_video_widget%5BvideoId%5D=kMqPwOwlsyM&enp_responsive_form_type_video_widget%5Btemplate%5D=0&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bwidth%5D=100%25&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bheight%5D=450&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_mp4%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_webm%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_ogv%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bposter%5D=]--]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.