Menu

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX2080 Super Turbo 8GB DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent GIGABYTE 
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Chłodzenie aktywne 

Opis

Gigabyte GeForce RTX 2080 SUPER Turbo 8GB
Model GeForce® RTX 2080 SUPER™ oparty jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ i ma więcej rdzeni, wyższą częstotliwość taktowania zegara i szybszą pamięć, żeby zapewnić Ci najwyższą wydajność i niewiarygodny poziom realizmu. Zmodernizuj swój sprzęt i zyskaj supermoce.


NVIDIA TURING

NVIDIA Turing — najszczególniej progresywna architektura GPU na świecie — proponuje obsługę shaderów kolejnej generacji i możliwości ray-tracingu, a także SI. To świeże hybrydowe rozwiązanie graficzne stanowi największy skok w dziedzinie gamingowych układów GPU, gwarantując choćby 6-krotnie wyższą wydajność w kontraście do osiągów poprzedniej generacji układów GPU z serii 10, opartych na architekturze NVIDIA Pascal™.parametry ARCHITEKTURY TURING

RDZENIE RT

Rdzenie asygnowane obsłudze ray-tracingu, zapewniające wydajność na poziomie ponad 10 Giga Rays/s — nawet 10-krotnie wyższą w kontraście do osiągów modeli z poprzedniej generacji. Zezwala na to wykorzystanie ray-tracingu podczas renderowania obiektów i środowisk z zastosowaniem fizycznie poprawnego cieniowania, refleksów świetlnych, załamania promieni świetlnych i globalnego oświetlenia.


liczba RDZENI TENSOR

sztuczna inteligencja napędza największy postęp techniczny w dziejach ludzkości, natomiast architektura Turing wprowadza tę technikę do grafiki komputerowej. Ciesz się mocą obliczeniową SI na poziomie 100 TFLOPS oraz obsługą technologii NVIDIA DLSS zwiększającej produktywność w grach.


TECHNIKI CIENIOWANIA KOLEJNEJ GENERACJI

Dzięki technice Variable Rate Shading moc obliczeniowa stosowana jest z reguły do cieniowania najmocniej szczegółowych obszarów, co pozwala rozszerzyć ogólną wydajność bez negatywnego wpływu na zauważalną jakość obrazu. Zaawansowane przetwarzanie geometrii Mesh Shaders obsługuje o rząd wielkości więcej obiektów na scenę, umożliwiając tworzenie bogatych złożonych światów.


PRZETWARZANIE RÓWNOLEGŁE

Dzięki możliwości jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, układy GPU oparte na architekturze Turing mogą efektywniej przetwarzać złożone zbiory danych we współczesnych grach.


dodatkowe MOŻLIWOŚCI I KORZYŚCI

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier i transmituj przebieg swych rozgrywek. Aktualizuj sterowniki i optymalizuj ustawienia w swoich grach. Wszystko to pozwala na Ci oprogramowanie GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce


STEROWNIKI GAME READY

Ciesz się najwyższą efektywnością i jakością wrażeń już w chwili, gdy zaczniesz rozgrywkę.


DIRECTX 12/DXR

umożliwia programistom stosowanie niesamowitych efektów graficznych w grach PC dla platformy Microsoft Windows. Karty graficzne GeForce oferują innowacyjne funkcje DX12, takie jak ray tracing, a także technologia Variable Rate Shading (cieniowanie ze zmiennym współczynnikiem wypełnienia), umożliwiając używanie w grach ultrarealistycznych efektów wizualnych i zapewnienie wyższych częstotliwości generowania klatek.


NVIDIA STUDIO

Nadeszła nowa era kreatywności. Korzystaj z twórczych aplikacji, na których możesz polegać i rób postępy szybciej, aniżeli kiedykolwiek dotąd. Układy GPU NVIDIA przyspieszają Twoją pracę przez niewiarygodny wzrost wydajności. Witamy w NVIDIA Studio i nowym, bardziej kreatywnym procesie tworzenia.


4K

Wkrocz do świata znakomitego gamingu w rozdzielczości 4K i ciesz się niesamowitą szczegółowością w najlepszych grach dzięki kartom graficznym GeForce RTX.


NVIDIA G-SYNC®

Ciesz się płynną rozgrywką pozbawioną efektu rozchodzenia się obrazu przy częstotliwości odświeżania do 240 Hz i obsługą technologii HDR i wielu innych. Oto absolutnie wspaniały wyświetlacz gamingowy i obowiązkowy sprzęt dla wielbicieli gier.


STRUMIENIOWANIE

Karty GeForce RTX™ posiadają dedykowany koder sprzętowy, dzięki któremu możesz prowadzić rozgrywkę i jednocześnie strumieniować jej przebieg w najwyższej jakości. Karty graficzne z linii RTX są zoptymalizowane pod kątem Twoich ulubionych aplikacji do strumieniowania, takich jak Open Broadcaster Software (OBS), aby zapewniać Ci maksymalną efektywność podczas transmitowania na żywo.


NVIDIA ANSEL

Zmień swoje zrzuty ekranowe w prawdziwe dzieła sztuki dzięki temu potężnemu, dostępnemu z poziomu gry narzędziu, które umożliwia realizowanie zrzutów ekranowych w trybie 360, HDR i superrozdzielczości.


MAX-Q DESIGN

Cienki, ale mocarz: NVIDIA Max-Q oznacza postępowe podejście do tworzenia najcieńszych, najszybszych i najcichszych gamingowych notebooków na świecie. To znakomite połączenie najkorzystniejszych właściwości gamingowych układów GeForce i eleganckiego wzornictwa.


RZECZYWISTOŚĆ WIRTUALNA (VR)

Odkryj zupełnie nowy poziom realizmu w rzeczywistości wirtualnej dzięki połączeniu progresywnych technik renderingu VR, ray tracingu w czasie rzeczywistym i SI.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.