Menu

Karta graficzna MSI GeForce GT 1030 2GB OC DDR5 64BIT HDMI/DP/LP/HSK - GeForce GT 1030 2GH LP OC - GeForce GT 1030 2GH LP OC Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 64 bit
  • Pamięć RAM 2 GB
  • Typ pamięci DDR5 
  • Wyjścia HDMI, DisplayPort 
  • Chłodzenie pasywne 

Opis

Krok w kierunku zachwycającej komputerowej grafikiPrzyspiesz swój komputer korzystając z szybkiej, wydajnej karty graficznej NVIDIA® GeForce® GT 1030. Gaming, obróbka obrazu i edycja tworzyw wideo w rozdzielczości HD stały się bardziej płynne i łatwiejsze.

Wielokrotnie nagradzana architektura NVIDIA Pascal™, konkretny silnik graficzny i najnowocześniejsze technologie powodują, że układy z linii GT 1030 pokaźnie wyższą wydajność, która niezbędna jest do obsługi najszczególniej wymagających aplikacji komputerowych.konstrukcja NISKOPROFILOWANiskoprofilowa karta graficzna pozwala zaoszczędzić widocznie więcej miejsca w obudowie komputera, dzięki czemu, za jej pomocą, użytkownik może bez problemu zbudować niepokaźny komputer lub system typu slim.CERTYFIKOWANE części CZWARTEJ KLASY MILITARNEJJednym z czynników decydujących o wydajności urządzenia, jest jakość zaimplementowanych podczas jego produkcji części.

To dlatego do wytwarzania kart graficznych firma MSI wykorzystuje certyfikowane podzespoły, które zgodne są z wojskową normą MIL-STD-810G. Elementy te są na tyle wytrzymałe,bez problemu mogą pracować w sytuacji, gdy karta przez nad wyraz długi czas obciążona jest choćby najistotniej wymagającymi grami.

Podzespoły te pozwalają ponadto na swobodny i jednostajny overclocking.AFTERBURNERAplikacja MSI Afterburner jest najszczególniej znanym i powszechnie używanym na świecie narzędziem do podkręcania kart graficznych.

Oprogramowanie to zapewnia całkowitą kontrolę nad kartami graficznymi. Jest to także szczególnie szczegółowe narzędzie pozwalające zdiagnozować i sprawdzić sprzęt. Wyekwipowano je na dodatek w kilka dodatkowych funkcji, takich jak dopasowanie profili wentylatorów, opcje {pomocn|przydatn)e przy prowadzeniu testów wydajności oraz możliwość rejestracji nagrań wideo.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.