Menu

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Pamięć RAM 4 GB

Opis

Bądź gotowy do gry z GeForce® GTX. Karty graficzne GeForce GTX są najszczególniej innowacyjnymi kartami, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Odkryj przełomową wydajność, energooszczędność, a także wrażenia jakie dostarczą gry nowej generacji.

WENTYLATOR TORX 2.0 pokaźniejszA MOC DZIĘKI PRACY ZESPOŁOWEJ Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technika wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia.

Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć obszerniejsze o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki.

technologia ZERO FROZR – POZOSTAŃ NIEWYKRYTYM W wypadku kart graficznych, po raz pierwszy wprowadzona na rynek przez firmę MSI w 2008 roku technika ZeroFrozr, jest uznawana obecnie za przemysłowy standard.

W sytuacjach niskiego obciążenia, może ona zlikwidować hałas generowany poprzez wentylator zatrzymując go. Dzięki temu gracz może skoncentrować się na prowadzonej rozgrywce, bez wsłuchiwania się w szum wirujących wentylatorów.

Wentylatory wirują podczas intensywnego grania albo uruchomienia benchmarków Wentylatory zostają zatrzymane kompletna cisza w trakcie pracy na biegu jałowym, odtwarzaniu multimediów lub w trakcie grania w mniej wymagające gry RADIATOR Przyglądając się konstrukcji gamingowej karty graficznej, warto zwrócić uwagę na radiator, który jest arcydziełem inżynierii, zaprojektowanym do utrzymywania właściwej temperatury pracy urządzenia.

Każdy najmniejszy detal trudnej konstrukcji radiatora odgrywa pokaźną rolę w zapewnieniu stosownego chłodzenia, które przekłada się na spokojną i cichą rozgrywkę. Technika STEROWANIA PRZEPŁYWEM POWIETRZA Korzystająca z innowacyjnej aerodynamiki technika sterowania przepływem powietrza, kieruje obszerniejszą jego pojemność bezpośrednio na ciepłowody (heat pipe) systemu TWIN FROZR VI.

Specjalne deflektory umieszczone na radiatorze powiększają powierzchnię chłodzącą, dzięki temu udoskonala się produktywność chłodzenia, co z kolei przekłada się na niższą temperaturę pracy i lepszy komfort gry.

OPROGRAMOWANIE GAMING APP Aplikacja MSI Gaming App pozwala przy pomocy jednego kliknięcia przełączać się pomiędzy profilami sprawności, które pozwolą uwolnić dopełniającą produktywność dla gier lub przełączyć kartę w tryb cichy w trakcie pracy z aplikacjami, które w niedużym stopniu obciążają komputer.

MSI Gaming App wyposażono ponadto w zakładkę EyeRest, która proponuje przystępny dostęp do technice poprawy jakości obrazu. Zakładka związana z opcjami monitoringu diod LED, daje z kolei dostęp do pełnej kontroli nad systemem MSI GAMING LED, który pozwala dopasować podświetlenie do nastroju użytkownika....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.