Menu

Karta graficzna MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX OC 6GB GDDR5 (192 Bit) DVI-D, 2xHDMI, 2xDP, BOX (V328-086R) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent MSI 
  • Szyna pamięci 192 bit
  • Wyjścia HDMI, DVI 
  • Chipset GeForce GTX 1060 

Opis

To skuteczna karta graficzna GeForce GTX 1060 marki MSI wyposażona w pamięć GDDR5 o obszerności 6 GB i przepustowości szyny pamięci wynoszącej 192 bit. Taktowana zegarem o szybkości 8008 MHz i taktowaniu rdzenia 1544 MHz (1759 MHz w trybie Boost).

aktywne chłodzenie. Moc pełnej karty graficznej w niewiarygodnie minimalnym pakiecie. Karty graficzne MSI AERO ITX genialnie nadają się do niepokaźnych systemów komputerowych i HTPC, ponieważ zajmują tylko ułamek przestrzeni pełnowymiarowej karty graficznej.

Oznacza to, że zmieszczą się praktycznie w każdym systemie i zapewnią płynną rozgrywkę. Jednym z czynników decydujących o sprawności jest jakość wykorzystanych komponentów. Dlatego MSI używa wyłącznie certyfikowanych elementów MIL-STD-810G do kart Aero ITX.

elementy te okazały się wystarczająco trwałe, żeby wytrzymać męczące warunki ekstremalnych gier i przetaktowywania w celu przedłużenia wykorzystywania. Wentylator TORX, dyspersyjne łopatki wentylatora: stromo odkształcona powierzchnia łopatek przyspiesza przepływ tłoczonego powietrza.

klasyczne łopatki wentylatora: zapewniają stały przepływ powietrza do znajdującego się pod nimi masywnego radiatora. Opracowana poprzez producenta MSI technologia ZeroFrozr pojawiła się na rynku w 2008 roku.

Jej zadaniem jest wyeliminowanie hałasu, który generowany jest przez wentylatory. W sytuacjach, kiedy karta graficzna nie jest solidnie obciążona, technologia ZeroFrozr zatrzymuje wówczas niepotrzebnie działające wentylatory i dosłownie ogranicza poziom hałasu do 0 dB.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.